Baseny ogrodowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Baseny ogrodowe

Orzeźwiająca kąpiel w czasie upalnego dnia jest częstym marzeniem. Niestety, nie zawsze mamy możliwość, aby wybrać się na basen lub nad jezioro. Wspaniałym sposobem, aby zapewnić sobie swobodny dostęp do wody, jest postawienie na baseny ogrodowe. To świetne rozwiązanie nie tylko dla miłośników pływania, ale także dla osób, które cenią sobie odpoczynek w wodzie, niezakłócony obecnością obcych osób. Co więcej, prywatny basen to znacznie bardziej higieniczne rozwiązanie niż korzystanie z publicznych kąpielisk.
Na rynku dostępnych jest wiele modeli basenów do ogrodu, wśród których popularne są dmuchane oraz stelażowe. Niestety, pierwszy rodzaj nadaje się jedynie dla dzieci, ze względu na niewielkie gabaryty i niski poziom wody. Ponadto, bardzo łatwo mogą ulec zniszczeniu. Natomiast modele stelażowe wymagają dużo pracy, związanej ze składaniem i rozkładaniem basenu. Decydując się na model stacjonarny, po zamontowaniu musisz troszczyć się jedynie o utrzymanie basenu w czystości, co oczywiście ma miejsce także przy basenach stelażowych oraz dmuchanych.

Przydomowy basen dla całej rodziny

Duży, prostokątny basen to najlepsze rozwiązanie dla całej rodziny. Dorośli oraz starsze dzieci będą mogły swobodnie pływać. Większy model daje także możliwość nauki pływania dla młodszych członków rodziny, pod czujnym okiem rodziców. To zdecydowanie lepsza opcja niż basen miejski, zazwyczaj pełen ludzi lub jezioro, którego dno może okazać się nierówne i zdradliwe. Co więcej, w basenie można zamontować przeciwprąd, czyli urządzenie generujące sztuczną falę. Jest to także znaczna pomoc podczas nauki pływania.
Basen ogrodowy to również sposób na zapewnienie atrakcji dla dzieci w trakcie letnich wakacji. Nie zawsze istnieje możliwość, aby spędzić słoneczne, letnie tygodnie poza domem. W takim wypadku możliwość swobodnego pluskania się w basenie będzie zbawienna nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców! Co więcej, postawienie basenu w ogrodzie z pewnością skłoni młodszych członków rodziny do podjęcia częstszej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Skąpany w luksusie

Przydomowy basen to wspaniała rozrywka nie tylko dla rodziny. Dorośli z pewnością docenią możliwość rekreacji i ochłody w wodzie gdy panują wysokie temperatury. Opalanie się na leżaku przy basenie, we własnym ogrodzie lub działce, to również sposób na letni relaks. Co więcej, możesz urządzić prawdziwe pool party w weekend lub w letni wieczór po pracy.
Nasz luksusowy prywatny basen możesz postawić na trawniku lub zagłębić w ziemi. Wszystko zależy jedynie od Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Do każdego modelu dołączamy zestaw akcesoriów basenowych, takich jak pompa, filtry czy skimmer. Dlatego też możesz być pewien, że otrzymasz zestaw od razu gotowy do postawienia na podwórku, w otoczeniu ogrodowej zieleni.