Biokominki wolnostojące

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Biokominki wolnostojące

Wieczorny odpoczynek przy kominku brzmi jak przepis na relaks idealny. Jeżeli dodamy do tego ciepły, letni wieczór otrzymamy prawdziwą idyllę! Biokominki wolnostojące to sposób, aby ten klimat wyczarować również w twoim ogrodzie. Są ekologicznym i bezpiecznym rozwiązaniem. Ze względu na swoją łatwość obsługi oraz zachowania czystości i porządku stają się także coraz popularniejsze – to ciekawa alternatywa wobec klasycznych palenisk lub grilli. Biokominki ogrodowe stanowią również niebywale designerski element wyposażenia ogrodu. Dzięki swojej ciekawej formie wyglądają niby nowoczesna, abstrakcyjna rzeźba, a nie tylko przedmiot użytkowy.

Biokominek na taras

Jeżeli nie posiadasz ogrodu, a jedynie taras, postawienie tam kominka na biopaliwo jest genialnym pomysłem! Zapewni ci niesamowity, bajkowy klimat, nawet jeśli twój metraż nie jest zbyt imponujący. Na tarasie lub dużym balkonie najlepiej zaprezentuje się model o prostokątnej formie. Nie zajmuje on dużo miejsca, a jednocześnie posiada wszelkie zalety biokominka – jest wygodny, designerski oraz praktyczny.
Nasze kominki wykonujemy ze stali Corten, co zapewnia im niebywałą trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Jest to materiał często wybierany przez architektów i projektantów ze względu nie tylko na praktyczne zalety tej stali, ale również jej intrygujący i ciekawy wygląd. Dodatkowo, wszystkie nasze modele posiadają szybę, tak więc ryzyko zgaszenia ognia podmuchem wiatru jest znikome.

Ekologiczna alternatywa

Biokominek to najlepsze rozwiązanie dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne. Jest on opalany specjalnym bio paliwem płynnym na bazie etanolu, a nie surowcem stałym – drewnem lub węglem. Taki kominek nie generuje dymu ani popiołu. Jest to lepsze nie tylko dla środowiska, ale również dla nas – wieczornego wypoczynku nie zepsują nam kłęby gryzącego dymu. Odchodzi także konieczność mozolnego czyszczenia paleniska. Jest to ogromna ogromna zaleta wobec klasycznych kominków.
Biokominek to także niezmierna wygoda. Aby postawić go na tarasie lub w ogrodzie, nie potrzebujesz żadnej pomocy przy montażu. Nasz kominek stawiasz w wybranym miejscu, na twardym i równym podłożu – i od razu możesz cieszyć się blaskiem ognia!

Na specjalne życzenie klienta możemy tak przygotować wybrany biokominek, aby nadawał się również do wnętrz. Świetnie nada się do salonu urządzonego w nowoczesnym stylu. Możesz postawić go przy ścianie lub w centralnym punkcie pokoju, aby pełnił tam rolę niebanalnej, przykuwającej uwagę ozdoby!