Biznes i przemysł

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Biznes i przemysł

W każdej firmie jedną z priorytetowych kwestii jest korzystanie z profesjonalnych produktów służących do transportu i przechowywania asortymentu. W końcu każdy biznes i przemysł wymaga tego, aby zachowywać jak najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, zarówno podczas przewozu, jak i magazynowania towarów. Dlatego też wychodzimy z ofertą solidnych i wytrzymałych produktów transportowych: stojaków oraz palet. Zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości – stali oraz aluminium. Dlatego też z pewnością posłużą przez wiele lat. Co więcej, zaprojektowaliśmy je w różnorodnych, ale uniwersalnych rozmiarach, tak więc nadają się do transportu oraz podnoszenia przez wózek widłowy oraz paletowy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Do przewozu szkła, okien, blatów i płyt kamiennych lub z plexi doskonale nadają się profesjonalne stojaki transportowe, wykonane z mocnego profilu stalowego. Ich powierzchnia robocza została obudowana profilem gumowych dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przewożonych materiałów oraz amortyzacji wstrząsów. Oferujemy stojaki zarówno w typie A, jak i w typie L. Co więcej, możesz zdecydować się na model jednostronny lub też dwustronny. Maksymalne obciążenie stojaków na szyby wynosi od 1000 kg do 2000 kg, w zależności od wybranego modelu. Świetnie sprawdzają się także do magazynowania oraz transportu wewnątrzzakładowego okien, szyb czy luster. Ponadto, pokrywany je profesjonalną farbą natryskową, która nie tylko wpływa na estetykę produktu, ale przede wszystkim zabezpiecza stojak przed korozją.

Europalety aluminiowe

W branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej lub chemicznej doskonale sprawdzą się wysokiej jakości palety aluminiowe. Specyfika materiału zapewnia najwyższą higienę oraz bezpieczeństwo zarówno przechowywanych lub transportowanych produktów, jak i pracowników. Aluminium bowiem nie absorbuje zapachów i zanieczyszczeń, a także jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Z tego względu nasze palety spełniają europejskie normy i procedury HACCP. Co więcej, wszystkie dostępne modele są zgodne z zasadą Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP). Możesz zdecydować się na model palety na stopach lub na płozach, które zapewniają dodatkowe wzmocnienie.