Dozowniki do dezynfekcji

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Dozowniki do dezynfekcji

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele we współczesnym świecie. Walka z wirusem dotyczy każdego z nas, a jej najbardziej podstawowym aspektem jest dezynfekcja rąk płynami na bazie alkoholu. Jest ona powszechna i konieczna we wszelkich budynkach publicznych oraz obiektach charakteryzujących się dużym przepływem osób, takich jak szpitale, przychodnie, centra handlowe, przedszkola lub szkoły. We wszystkich tym miejscach dozowniki do dezynfekcji rąk są niezbędne już na wejściu, aby zachować normy bezpieczeństwa i higieny.

Automatyczna dezynfekcja rąk

Najbezpieczniejszą opcją są dozowniki automatyczne z czujnikiem. Specjalny sensor wyczuwa, gdy podsuwa się dłonie, a wtedy dozuje odpowiednią ilość produktu dezynfekującego. Bezdotykowe stacje dezynfekcyjne dostępne są w kilku modelach, zarówno wolnostojących, jak i ściennych. Z modeli ściennych polecamy dozownik z tacką ociekową, która sprawia, że płyn nie skapuje na podłogę. Możliwy jest także wybór sposobu zasilania: sieciowy, akumulatorowy, lub – w przypadku mniejszych modeli – na baterie. Do wyboru jest także sposób podawania płynu dezynfekującego: dozowanie strumienia lub rozpylanie mgiełki.
Chcielibyśmy także podkreślić, iż nasze dozowniki automatyczne posiadają certyfikaty CE, a więc spełniają wymagania dyrektyw unijnych. Dlatego mogą być Państwo pewni co do bezpieczeństwa ich użytkowania.

Dozowniki bezdotykowe do szkół

Sposób dozowania w formie sprayu szczególnie polecamy do szkół i przedszkoli, ponieważ produkt antybakteryjny trafi od razu na całe dłonie. Właśnie do placówek edukacyjnych szczególnie został przeznaczony dyspenser automatyczny dla dzieci. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby nawet najmłodsi byli w stanie samodzielnie zdezynfekować ręce. Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat, także najlepiej sprawdzi się w przedszkolach oraz klasach nauczania początkowego.

Dyspensery łokciowe

W ofercie posiadamy także dozowniki do płynu dezynfekcyjnego, które dozują strumień płynu lub żelu dezynfekcyjnego po naciśnięciu łokciem. Dzięki temu nie istnieje konieczność, aby w tym celu używać dłoni. Jest to rozwiązanie bardziej higieniczne i bezpieczniejsze. Takie urządzenia do dezynfekcji dostępne są w dwóch wariantach: ściennym lub stojącym. Ten wybór pozwala na jak najlepsze dopasowanie dozownika do warunków lokalowych, aby zadbać o zdrowie wszystkich osób.

Stojaki do płynu dezynfekcyjnego

Najbardziej podstawową formą dozownika dostępną w naszej ofercie jest butelka na płyn lub żel antybakteryjny. Można ją także kupić w wersji stojaka z pojemnikiem. To rozwiązanie sprawdzi się w miejscach, gdzie przepływ osób jest nieco mniejszy, na przykład w biurach, hotelach lub restauracjach. Taki stojak, oznaczony wyraźnym napisem, jasno sygnalizuje konieczność dezynfekcji dłoni oraz jest wygodną opcją, jeżeli często musimy przestawiać punkt dezynfekcyjny.