Fotele

Ilość aktywnych filtrów:

Wyświetlanie jednego wyniku

Fotele

Meblujesz salon, w którym planujesz urządzić strefę wypoczynkową? Niezbędne do tego celu będą fotele! To podstawowy element, zapewniający komfortowy odpoczynek. Bez względu czy synonimem relaksu jest dla ciebie oglądanie telewizji lub filmów, czytanie książek lub gazet czy też szydełkowanie – zawsze warto wygodnie rozsiąść się w fotelu. Czasami jednak potrzebujemy mebli innych niż wszystkie, egzemplarzy o niespotykanej stylistyce. Takich, które swoim niebanalnym wzornictwem przykują uwagę i wzbudzą zainteresowanie. Dlatego też oferujemy designerskie fotele do pokoju, które są świetnym przykładem industrialnego meblarstwa. Sprawią, że strefa dzienna twojego domu lub mieszkania stanie się nowoczesną, unikatową i niepowtarzalną przestrzenią -Twoi goście usiądą z wrażenia!

Industrialne meble dla nowoczesnych przestrzeni

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań, nasze fotele są dla Ciebie stworzone! W odpowiedzi na współczesne trendy wnętrzarskie proponujemy industrialne meble w stylu bauhaus. Świetnie wpasują się w przestrzeń, która swoim stylem nawiązuje do dawnych fabryk i hal produkcyjnych. Ich futurystyczny kształt doskonale sprawdzi się także we wnętrzach typu loft i monochromatycznych aranżacjach. Jeżeli umeblowanie Twojego domu opiera się na naturalnych materiałach, nasze fotele z wyprofilowanym, stalowym stelażem pięknie będą z nimi współgrać. Ich cechy to funkcjonalny minimalizm projektu oraz wysoka jakość wykonania. To przykład nowoczesnej sztuki użytkowej, wpisującej się w niezwykle modną, surową estetykę.
Jednakże ciekawa forma nie jest jedyną zaletą naszych loftowych foteli. Są to meble lekkie i poręczne, gdyż składają się głownie z metalowej rury oraz tkaniny obiciowej. Dzięki temu są łatwe do przestawienia. Jednocześnie wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, aby otrzymany produkt był solidny i trwały.

Design w komplecie

Nasze fotele dają możliwość znaczącej personalizacji. Kolor stelaża możesz wybrać spośród czerni, bieli, złota, srebra lub miedzi. Co więcej, możliwych barw tkaniny siedziska jest aż 23! Dzięki temu możesz stworzyć mebel, który będzie idealnie pasował do twojego wnętrza. Dodatkowo, fotel może wchodzić w skład kompletu wypoczynkowego. Wystarczy, że dobierzesz do niego pufę, która może pełnić także rolę podnóżka. Możesz zdecydować się na podobny kolor obicia, tworząc spójny zestaw, lub też wybrać siedzisko w zupełnie odmiennym kolorze! W ten sposób stworzysz ciekawą, kontrastową aranżację. Postawiona obok ława salonowa zapewni ci wygodne miejsce na książki i laptopa lub też kubek z herbatą i przekąski.