Grille ogrodowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Grille ogrodowe

Przyjęcia na świeżym powietrzu lubi zdecydowana większość z nas. Ten sposób spędzania wolnego czasu kojarzy się nam z ciepłymi, letnimi wieczorami, spędzanymi w gronie rodziny lub przyjaciół. Nieodzownym elementem takich spotkań są grille ogrodowe. Są źródłem ciepła i światła – ale przede wszystkim pysznego jedzenia! Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje nam grillowanie, warto postawić na ruszt, który zapewni nam najwyższy standard – nie tylko wykonania, ale także gotowania!

Grill jak hartowany

Grillowanie w ogrodzie jest przyjemnością kojarzoną głównie z wiosną i latem. Jednak dlaczego by nie przedłużyć jej także na miesiące zimowe i jesienne? Grill kortenowy daje nam taką możliwość – dzięki niemu możesz cieszyć się pieczonymi ziemniaczkami i grillowanymi kiełbaskami przez cały rok! Stal Corten to nierdzewny, całoroczny stop, który jest niewrażliwy na warunki pogodowe. Pod wpływem czynników atmosferycznych na stali pojawia się charakterystyczny rudobrązowy nalot, sprawiający wrażenie naturalnej patyny. Zapobiega on rdzewieniu materiału. Dzięki temu grill może stać w ogrodzie lub na tarasie bez względu na porę roku. Daje nam to możliwość przygotowywania na nim posiłków kiedy tylko chcemy!

Design na ruszcie

Jednakże wytrzymałość nie jest jedyną zaletą Cortenu – materiał ten jest także niebywale designerski. Popularny wśród architektów i dekoratorów, swoją ciekawą, rdzawą barwą z pewnością ozdobi twój taras lub ogród. Będzie wyglądał niby nowoczesna, geometryczna rzeźba. Z pewnością przyciągnie zainteresowanie wszystkich gości swoją ciekawą formą. Obok grilla warto postawić podstawę ogrodową, również wykonaną z Cortenu. Nie dość, że zawsze będziesz mieć pod ręką potrzebne talerze i sztućce, to również dopełnisz aranżację swojego ogrodu o komplementarny i bardzo praktyczny element.

Wieczny ogień

Nasze grille ogrodowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najściślej połączyć unikatowy design i wysoką funkcjonalność. Wszystkie można opalać węglem lub drewnem. Posiadają regulowany ruszt i wysokie boczne ścianki, tak więc mogą służyć nie tylko jako typowy grill, ale także jako małe palenisko. Każdy model posiada dolną półkę, na której możesz trzymać opał. Te zalety, połączone z wysoką jakością materiału oraz ciekawym projektem sprawiają, iż cortenowe grille ogrodowe to rozsądna inwestycja na długie lata.