Lustra

Wyświetlanie 1–25 z 64 wyników

Metalowe lustra ścienne

Lustro ścienne to niezwykle istotny dodatek wystroju wnętrza, który na co dzień pozwala zadbać o nasz wygląd. Ostatnie spojrzenie w lustro, zaraz przed wyjściem z domu, nie raz uchroniło wiele z nas przed wizerunkową wpadką. Lustro może być również wspaniałą ozdobą. Oczywiście dzieje się tak wtedy, gdy rama lustra jest wyjątkowo ozdobna lub prostymi geometrycznymi liniami podkreśla minimalistyczny styl wnętrza. Choć w lustrze najważniejsza jest część, w której możemy się przejrzeć, to właśnie na ramę zwracamy największą uwagę podczas dokonywania wyboru. Nic dziwnego! To właśnie rama sprawia, że zwykłe lusterko staje się lustrem dekoracyjnym.

Lustro z ramą

Do wyjątkowych należą metalowe ramy lustra. W tym wypadku istotna jest klasyczna czerń metalu, ale także kształty, które można z niego wyczarować. Rama lustra wiszącego może mieć zatem kształt okrągły, kwadratowy, prostokątny czy heksagonu, ale także przybrać bardziej skomplikowane formy — na przykład ażurowych greckich, egipskich, marokańskich czy folkowych wzorów. Dzięki temu niezależnie od tego, czy będzie to lustro łazienkowe, czy lustro, które zawiśnie na ścianie w przedpokoju lub sypialni, stanie się jego niewątpliwą metalową ozdobą. Szeroka gama luster z ramą sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, wiszące lustro będzie jego piękną dekoracją.

Od Orientu po retro

Metalowe lustro na ścianę z prostą geometryczną ramą sprawdzi się w wielu aranżacjach. W nowoczesnych loftowych — industrialnych wnętrzach. Tam, gdzie czerń i struktura metalu doda wnętrzu charakteru, a więc w klasycznych czarno-białych łazienkach. Będzie również odpowiednie do łazienki z drewnianymi elementami — na przykład w domach w stylu nowoczesnej stodoły.

Ażurowe ramy lustra sprawdzą się w stylu orientalnym, boho, a także w klasycznych łazienkach w stylu greckim czy rzymskim. Folkowe wzory ramy lustra podkreślą styl shabby chic, a ramy w stylu PRL dopełnią wnętrze retro.

Szukasz wyjątkowych metalowych dodatków do wnętrza? Proponujemy Ci dekoracyjne lustra z metalową ramą, które sprawiają, że chce się na nie patrzeć.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.