Nogi do stołów

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 26 wyników

Podobne kategorie

Nogi do stołów

Choć wydaje się, że w przypadku stołów blat pełni najważniejszą funkcję, to jednak dokonując wyboru, w pierwszej kolejności, zwracamy uwagę na nogi stołu. Dzieje się tak dlatego, że to właśnie nogi stołów są ich elementem dekoracyjnym. Określają więc czy wybrany mebel jest odpowiedni do stylu pomieszczenia, w którym będzie się on znajdował. Innymi słowy, czy dopełnia wnętrze i podkreśla jego indywidualny charakter. Bardzo często wybór pada na stół drewniany. Podczas poszukiwań stołu idealnego, warto jednak zastanowić się, czy stoły, w których występują dwa uzupełniające się materiały, nie będą lepszym rozwiązaniem.

Pojedyncza noga — wiele możliwości

Metalowe nogi do stołów to coś, na co na pewno warto zwrócić uwagę. Pojedyncze nogi można z łatwością dopasować do różnego rodzaju blatów — drewnianych, szklanych czy z tworzywa. Dzięki temu taki stół z metalowymi nogami może stać się ozdobą jadalni, kuchni, czy salonu, a nawet sali konferencyjnej. To niezwykle designerski element, który dzięki wielu dostępnym kształtom, sprawdzi się w niejednym pomieszczeniu. Co więcej, możliwość wyboru koloru nogi do stołu sprawia, że pojawiają się kolejne opcje.

Metalowe nogi do stołów

Metal daje gwarancję wytrzymałości — metalowa noga do stołu nie tylko przetrwa lata, ale także bez problemu utrzyma blat i to, co będzie się na nim znajdowało. Dodatkowo metalowe nogi do stołów mogą przybrać wiele oryginalnych kształtów i dopasować się swoim stylem do blatu. Od tych minimalistycznych, przez delikatnie zdobione, po kunsztowne dzieła sztuki. Każda w wybranym kolorze.

Wybierz swój kolor

Czarna stal idealnie dopełni drewniane blaty i stanie się ozdobą nowoczesnych wnętrz. Do industrialnych pomieszczeń polecamy również nogi ze stali nierdzewnej — dostępne w kilku modelach. Noga w kolorze białym sprawdzi się w skandynawskich czy rustykalnych wnętrzach. Złoto i srebro, zabłysną w stylu glamour, a miedź będzie świetnym dodatkiem do loftów.

Szukasz pojedynczych nóg do stołów? W naszej ofercie proponujemy również podstawy do stołów, nogi do biurek i stołów do pracy, a także nóżki do mebli. Wybierając metalowe nogi do kilku rodzajów mebli sprawisz, że wnętrze będzie spójne i zapanuje w nim harmonia. Sprawdź, czy to coś dla Ciebie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.