Nóżki do mebli

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 75 wyników

Podobne kategorie

Nóżki do mebli

Spośród akcesoriów, to właśnie nóżki do mebli są tym, który zwykle najbardziej rzuca się w oczy. Dlatego to dzięki nim, w zależności od wybranego wzoru, możemy dopełnić lub zmienić charakter mebla tak, by wyglądał klasycznie lub nowocześnie. Jednak oprócz funkcji estetycznej, nóżki mają także bardzo praktyczną stronę. Ułatwiają przesuwanie mebli, oraz przede wszystkim – utrzymanie czystości w pomieszczeniach. Będą szczególnym sprzymierzeńcem każdego, kto w swoim domu podsiada automatyczny odkurzacz.

Nóżki z naszej oferty są dostępne w różnych wysokościach (od 15 do 60 cm), kształtach i kolorach. Znajdziesz u nas modele dopasowane do szafek, regałów, mebli kuchennych oraz mebli tapicerowanych takich jak sofy i fotele. Każdy wzór jest dostępny w kilku wariantach wysokości, by można było zachować spójność mebli w całym pomieszczeniu.

Stopki są trwałe i solidne oraz wykonane bardzo precyzyjnie. Wycinamy je laserowo ze wysokiej jakości stali i malujemy proszkowo nanosząc bardzo odporną powłokę. Przeżyją niejeden mebel. Co ważne, charakteryzuje je bardzo łatwy montaż.

Modne meble

Ostatnio coraz większą popularność zdobywają złote nóżki do mebli, dlatego w naszej ofercie każdy wzór jest dostępny w tym kolorze. Zresztą nie tylko w tym, bo możesz wybrać także kolor biały, czarny, srebrny i miedziany.

Jako producent możemy dopasować nasze produkty do indywidualnych potrzeb lub wykonać wzór wg indywidualnego projektu.

Nadaj swoim meblom stabilność i niepowtarzalny charakter.

Masz pytania? Napisz na czacie lub wyślij e-mail, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.