Parawany z plexi

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Uniwersalne przegrody – parawany z plexi

Oferujemy nowoczesne i estetyczne parawany z plexi służące jako przegrody higieniczne i akustyczne w restauracjach, poczekalniach, na salach szpitalnych, gabinetach medycznych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich i wielu innych miejscach użyteczności publicznej.

Solidność konstrukcji osłon zapewniają sztywne profile stalowe malowane proszkowo oraz nieprzepuszczalny wewnętrzny ekran wykonany z plexi. Konsekwentnie panele przystosowaliśmy do częstego dezynfekowania środkami stosowanymi odkażania powierzchni.

Dzięki modułowej budowie zyskasz możliwość ustawiania dowolnych konfiguracji przegród w zależności od aktualnych potrzeb.

Parawany do restauracji

Nasze produkty charakteryzuje wysoka estetyka i bardzo duży wybór wzorów, które możemy aplikować na ich powierzchni. Dlatego chętnie są wybierane między innymi do restauracji i hoteli, których pięknie zaprojektowane wnętrza zasługują na odpowiednio dobrane parawany. Na powierzchni panelu możemy umieścić wzory abstrakcyjne, roślinne, retro i inne. Dodatkowo dla wielu klientów wykonujemy także personalizację np. komponując we wzorze logo firmy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.