Podstawy do stołów

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 99 wyników

Podobne kategorie

Podstawy do stołów

Stół to jeden z najważniejszych mebli w domu. Stół drewniany, stół szklany, a może stół metalowy? Gusta bywają różne, ale niezmienne jest to, że stół codziennie gromadzi wokół siebie ludzi i zaprasza ich do rozmowy. Ważne momenty, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, często mają miejsce właśnie przy stole. Dlatego to wybór stołu podczas urządzania domu, mieszkania czy biura potrafi być nie lada wyzwaniem, bo jeśli stół przetrwa lata, będzie świadkiem wielu wspaniałych rodzinnych chwil i zawodowych sukcesów. Aby tak się stało, trzeba wybrać solidne podstawy do stołów, która utrzymają blat i wszystko, co się na nich znajdzie, nawet jeśli przez chwilę staną się one parkietem do tańca.

Niezawodną podstawą do stołu, która sprawia, że stół z powyłamywanymi nogami to już przeszłość jest podstawa z metalu. Metalowe podstawy do stołów to nowoczesne rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stanie się ozdobą wnętrza.

Minimalistyczny gigant

Metalowa noga do stołu to designerski element użytkowego przedmiotu, jakim jest stół, który niczym rzeźba może stać się centralnym punktem pomieszczenia, w którym się znajdzie. Chłód metalu w połączeniu z jego stoicyzmem, a zarazem dynamiczną formą projektu, każdej z proponowanych wersji sprawia, że otrzymujemy niezwykle interesującą podstawę do stołu, która sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach, ale także idealnie podkreśli charakter pomieszczenia w stylu industrialnym czy loftowym. To designerskie rozwiązanie, które wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie jest ponadczasowe.

Uniwersalne rozwiązanie

Metalowy stelaż jest uniwersalny, dlatego może stanowić podstawę do stołu, ale także do ławy, stolika kawowego, a nawet biurka. Dzięki temu otwierają się kolejne możliwości aranżacji poszczególnych pomieszczeń domu: jadalni, kuchni, salonu, dużego pokoju oraz biura: sal konferencyjnych, lobby, sal managerskich. Wykorzystanie mebli z metalową podstawą w kilku pomieszczeniach pozwoli stworzyć lub podkreślić spójność wnętrza.

Stół z blatem szklanym, drewnianym, lub z tworzywa

Metalowe podstawy do stołów to także wiele możliwości, ponieważ metal w wyjątkowy sposób podkreśli blaty z drewna, szkła oraz tworzywa. Wybierając jeden z dostępnych modeli: Pająk, Mediolan, Vertex, Krzyżak prosty, Klepsydra, Leon, Tectum, Twist czy Triangle, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter, a także pięciu kolorów: czarny, biały, złoty, srebrny i miedziany, a nawet stal nierdzewną (wybrane modele) powstaje indywidualna rzeźba stanowiąca ramę do stołu i centralny punkt pomieszczenia, który przyciąga wzrok.

A jeśli to za mało oferujemy: możliwość samodzielnego montażu podstawy do stołu Pająk, która składa się z ośmiu elementów, pojedyncze nogi do stołu w wielu stylach oraz zakup kompletnego stołu z litego drewna: dębowego, jesionowego i sosnowego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.