Stojaki na kwiaty

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 52 wyników

Stojaki na kwiaty, czyli sposób na  odpowiednią oprawę kwiatów doniczkowych

Naturalne elementy jako dekoracja domu, w tym żywe zielone rośliny to mocny trend w aranżacji wnętrz 2020. Czasem będzie to jedna roślina lub zielona oaza w wybranym pomieszczeniu, czasem kilka ulubionych kwiatów w całym domu. Ich zadaniem jest nie tylko być ozdobą, ale także elementem, który wprowadza spokój i harmonię. Bez wątpienia żywe rośliny potrafią nas wyciszyć i same w sobie są piękną dekoracją wnętrza. Jednak warto również zadbać o ich właściwą oprawę, czyli odpowiednie stojaki na kwiaty.

Metalowe kwietniki — harmonia wnętrza

Metalowy kwietnik stojący to nowoczesna wersja stojaka na doniczki. Czarny, złoty, a może biały? Każdy z nich, w metalowej wersji, będzie ciekawym rozwiązaniem na ustawienie doniczki, ale przede wszystkim tłem dla naturalnej zieleni kwiatów. Co istotne, kwietniki, w różnej formie, ale w tym samym stylu, ustawione w jednym lub w kilku pomieszczeniach domu, mieszkania czy biura, pomogą osiągnąć upragniony efekt harmonii.

Co więcej, wybór minimalistycznego metalowego kwietnika, który nie rzuca się w oczy, ale dzięki swojej formie jest ozdobą, sprawia, że wnętrze nabiera wyrazu. Metalowy stojak na kwiaty w nowoczesnym stylu idealnie sprawdzi się w industrialnych czy loftowych wnętrzach. Dzięki swojej minimalistycznej formie będzie także odpowiednim dodatkiem do salonu czy do łazienki urządzonych w nieco bogatszej estetyce.

Kwietniki stojące — minimalizm formy — bogactwo opcji

Ciekawy design minimalistycznego stojaka, w połączeniu z bogactwem dostępnych opcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kwietniki stojące z naszej kolekcji to kilka interesujących modeli: z głęboką donicą, z wewnętrzną donicą, z głęboką półką. Warto również zwrócić uwagę na kwietnik metalowy Loft, w wersji X oraz X Big, czyli aż 80 cm wysokości i 32 cm średnicy oraz Loft Tripod, czyli kwietnik trójnóg, w wersji standardowej i Big. Każdy z nich dostępny w kilku eleganckich kolorach: czarnym, białym, złotym, srebrnym i miedzianym. To także opcja wyboru kwietnika kwadratowego czy kwietnika prostokątnego na jedną, dwie, a nawet trzy doniczki czy wersji z osłoną. To ogromne możliwości stworzenia oryginalnej aranżacji zielonej oazy oraz wyjątkowy sposób wprowadzenia spójności i harmonii do wnętrza.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.