Wieszaki na ręczniki

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 87 wyników

Wieszaki na ręczniki

Istnieją przedmioty, których na co dzień nie zauważamy, a których brak znacznie utrudnia naszą codzienność. Do takich przedmiotów należą wieszaki na ręczniki. Dzięki nim ręcznik nie ląduje na mokrej podłodze, a w łazience panuje ład i porządek. Skromny haczyk potrafi zatem opanować chaos. W mniejszych łazienkach sprawdzą się uchwyty na ręczniki w swojej najprostszej formie: napisu (Ręczniki), znaku (on ona), kropli, kaczuszek, kotka czy po prostu haczyka.

A gdyby tak iść o krok dalej i z naszego skromnego haczyka zrobić prawdziwego bohatera? Wybierając metalowe wieszaki łazienkowe, czy to wieszaki stojące, wieszaki sufitowe czy wieszaki ścienne w designerskiej geometrycznej formie, zyskujemy oryginalną ozdobę łazienki, nie tylko dla prawdziwych fanów minimalizmu oraz industrialnych czy loftowych wnętrz. Zachowanie prostych linii oraz przestrzennej formy wieszaka na ręczniki sprawia, że łazienka nabiera ekskluzywnego charakteru.

Nowoczesne podejście do aranżacji

Podwieszany czy stojący, metalowy wieszak na ręczniki to nowoczesne podejście do aranżacji łazienki. Takie metalowe designerskie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w industrialnej, loftowej czy minimalistycznej łazience, jak i doskonale podkreśli styl, w którym wykorzystuje się marmur czy drewno, dlatego będzie idealnym dodatkiem do domu w stylu nowoczesnej stodoły. Taki stojak na ręczniki pełni nie tylko konkretną funkcję, ale staje się elementem wystroju wnętrza, który podkreśla jego charakter.

Minimalna forma — wiele możliwości

Minimalistyczna forma metalowych wieszaków na ręczniki nie oznacza minimalnych opcji. Wręcz przeciwnie. Każdy z dostępnych modeli: wieszak stojący, wieszak sufitowy, wieszak ścienny jest dostępny w czterech opcjach: pojedynczy, podwójny, potrójny, z półką oraz w pięciu kolorach: czarny, biały, złoty, srebrny i miedziany, a nawet ze stali nierdzewnej (wybrane modele) co daje ogromne możliwości aranżacji łazienki i sprawia, że nabiera ona indywidualnego stylu.

Poznaj pozostałe elementy dekoracyjne naszej oferty: akcesoria łazienkowe, lustra do łazienki, wieszaki z haczykiem. Dzięki nim wprowadzisz harmonię do wnętrza, co pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.