Zegary ścienne metalowe

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 157 wyników

Czas na zegar

Choć czas nie jest dla nas łaskawy, jego odmierzanie, jest naszym nałogiem. Do tego stopnia, że wymyślamy coraz to nowe sposoby, aby zawsze wiedzieć, która jest godzina. Dowodem na to jest fakt, że coraz więcej urządzeń posiada wbudowany zegar. Choć obecnie wiele z nas ogranicza zegarek do smartfona czy smartwatcha, nie da się ukryć, że prawdziwe piękno czasu kryje się w klasycznych zegarach ściennych. To w nich możemy obserwować mijający czas, a jednocześnie podziwiać kunszt samego mechanizmu. Może więc czas na powrót do klasycznego wiszącego zegara?

Metalowe zegary ścienne

Metalowe zegary na ścianę mają w sobie nowoczesny designerski styl, dzięki któremu będą wspaniałym elementem dekoracyjnym loftowych oraz industrialnych wnętrz. Jednocześnie przywodzą na myśl stary wiktoriański dworzec — wywołując w nas nostalgię — są elementem stylu retro, za którym tęsknimy. Ten praktyczny dualizm sprawia, że będą doskonałą ozdobą na ścianę zarówno w nowoczesnych, industrialnych i loftowych wnętrzach, jak i pomieszczeniach urządzonych klasycznie. Duży zegar, którego średnica może mieć nawet metr szerokości, bez wątpienia zwróci uwagę domowników i gości, te mniejsze będą gustownym dodatkiem.

Czas na…?

Taki wiszący zegar będzie wspaniałą dekoracją wielu pomieszczeń. W kuchni podpowie, kiedy wyjąć ciasto z piekarnika. W jadalni przypomni, że czas na kawę. W salonie będzie designerską ozdobą na ścianę. W sypialni — powieszony nad łóżkiem — delikatnym cykaniem ukołysze nas do snu. W sali konferencyjnej jego pokaźne wymiary podkreślą biznesowy charakter wnętrza, a on sam będzie odmierzał czas do pierwszego i kolejnych sukcesów.

Czas na kolor

Metalowe zegary słusznie kojarzą się z czarną stalą, która jest dla nich charakterystyczna. Warto jednak pamiętać, że obecnie takie zegary ścienne są również dostępne w innych kolorach. Dzięki temu mogą jeszcze bardziej dopasować się do stylu wnętrza i być jego prawdziwą ozdobą.

Klasyczna czerń metalowego zegara sprawdzi się wszędzie i idealnie podkreśli nowoczesne, industrialne i loftowe wnętrza. Tu również zabłyśnie niewychodząca z mody miedź. Biały zegar na ścianę to propozycja do wnętrz w stylu skandynawskim, rustykalnym czy prowansalskim. Srebrny zegar ścienny podkreśli styl glamour, a złoty duży metalowy zegar doskonale uzupełni wnętrze w stylu art déco.

Metalowy zegar nie jest dla Ciebie? W naszej ofercie proponujemy również zegary drukowane, w wielu oryginalnych wzorach. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci znaleźć właściwe rozwiązanie.