Konsole

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Konsole

Organizując przestrzeń do przechowywania, zazwyczaj wybieramy duże meble jak komody czy regały. Jednakże, czasami brakuje nam miejsca, gdzie możemy schować drobne przedmioty lub umieścić zdjęcia czy pamiątki. Do takich zadań świetnie nadają się konsole. To małe stoliki przyścienne, często stawiane w salonie pomiędzy oknami. Cechuje je prostota oraz wielofunkcyjność. Industrialne konsole doskonale pasują do loftowych wnętrz, gdzie nie nadają się ciężkie, drewniane meble. Minimalistyczne modele bez szuflad świetnie sprawdzą się w nowoczesnych, loftowych aranżacjach. Natomiast metalowa konsola z drewnianym blatem, która sama w sobie pełni funkcję dekoracyjną, to kwintesencja stylu skandynawskiego. Model z szufladami może pełnić funkcję stolika pod laptopa, szczególnie w małych kawalerkach. Taki stolik wspaniale nadaje się również na sekretarzyk w nowoczesnym biurze oraz jako mebel pomocniczy do przechowywania niezbędnych dokumentów.

Codzienna toalet(k)a

Nowoczesna konsola wspaniale sprawdzi się również jako toaletka, o której marzy wiele kobiet. Umieszczona w sypialni, pozwoli stworzyć osobistą przestrzeń, gdzie będziesz mogła szykować się na wielkie oraz codzienne wyjścia. Co więcej, konsola z szufladami zapewni ci miejsce do przechowywania kosmetyków, pędzli i perfum, co znacznie odciąży łazienkowe półki, gdzie zazwyczaj znajdują się te przedmioty. Nad toaletką warto zawiesić lustro ścienne. Zdecydowanie nadaje się bardziej niż stojące lusterko, gdyż nie zajmuje miejsca na blacie oraz znajduje się odpowiednio wysoko, dokładnie na poziomie twarzy. Jeżeli przy konsoli postawisz pufę z pasującym kolorystycznie obiciem, stworzysz piękną i harmonijną aranżację, a codzienny makijaż stanie się czystą przyjemnością!

Konsola do przedpokoju

Miejsce konsoli nie znajduje się jedynie w sypialni lub salonie, ale także w przedpokoju! Ten mały, poręczny mebel bardzo pomaga w codziennej organizacji przestrzeni domowej. W szufladach możesz trzymać drobne, ale ważne przedmioty jak klucze do domu, kluczyki do samochodu lub portfele. Dzięki temu, wychodząc z domu, zawsze będziesz wiedział gdzie je znaleźć. Torebka, parasol lub czapka znajdzie swoje miejsce na blacie. Konsola do przedpokoju pomoże ci nie tylko szybciej zebrać się do wyjścia, ale także ułatwi powroty do domu. Zawsze będziesz mieć gdzie odłożyć zakupy lub torby, aby zdjąć okrycie wierzchnie przed wejściem do domu.