Krzesła barowe

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Krzesła barowe

Współczesne trendy w aranżacji swobodnie czerpią z różnych miejsc i stylów. Wnętrza swoim wystrojem nawiązują do fabryk, pracowni artystycznych czy nowoczesnych stodół. Powód jest prosty – chcemy połączyć komfort codziennego życia z indywidualnymi gustami. Tą drogą do prywatnych mieszkań przywędrowały też krzesła barowe – ich pierwotnym zastosowaniem były przecież lokale gastronomiczne. Jednakże hokery okazały się na tyle funkcjonalne i estetyczne, że nie tylko weszły do codziennego użytku domowego, ale stały się prawdziwym hitem w aranżacji wnętrz! Do każdej kuchni, bez względu na jej wystrój, polecamy hokery z metalu i drewna, pozbawione obicia. Kuchnia jest przecież przestrzenią, w której bardzo łatwo o zabrudzenia, dlatego też warto postawić na meble łatwe do utrzymania w czystości.

Kuchenne rewolucje

Stołki barowe to meble, które znajdą zastosowanie praktycznie w każdej kuchni. Bez względu na jej metraż, staną się wygodnym uzupełnieniem jej wyposażenia. Wysokie taborety bez oparcia świetnie sprawdzą się w niedużych kuchniach. Jeżeli posiadasz przedłużony blat roboczy, który pełni także rolę stołu kuchennego, takie hokery są najlepszym rozwiązaniem! Nie tylko ich wysokość jest odpowiednia do blatu, ale także możesz z łatwością schować je pod spodem. Dodatkowo, gotując możesz rozmawiać z osobą siedzącą po drugiej stronie blatu. Wysoki stołek sprawi, że wasze twarze będą na podobnej wysokości, co ułatwi kontakt wzrokowy i ułatwi swobodną rozmowę z pracującą w kuchni osobą.
Do większych kuchni lub salonów z aneksem kuchennym polecamy szczególnie modele stołków lub krzeseł z oparciem. Najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach z wyspą kuchenną. Bardzo często posiada ona podwyższenie, wydzielające przestrzeń jadalnianą od roboczej. Postawienie tam krzeseł barowych sprawi, że wyspa stanie się wielofunkcyjną przestrzenią, gdzie przygotujesz oraz spożyjesz posiłek.

Solidne hokery barowe

Nie zapominajmy jednak o prymarnej funkcji, jaką pełnią hokery, a mianowicie siedzisk barowych. Doskonale odnajdą się w różnego rodzaju pomieszczeniach publicznych, takich jak lobby hotelowe, puby, restauracje i bary. Umieszczone wzdłuż lady, pozwalają na swobodny kontakt między klientem a barmanem. Świetnie sprawdzają się także postawione przy długim stole, zamontowanym wzdłuż okna lub ściany lokalu – jest to ostatnio coraz popularniejsze rozwiązanie! Modele, wykonane z drewna i stali, idealnie wpasują się w wystrój lokali o nowoczesnym, industrialnym lub loftowym charakterze. Do profesjonalnego użytku również zaleca się modele bez tapicerki. Są dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości i nie zaszkodzi im częste przecieranie środkami higienicznymi i dezynfekcyjnymi.