Krzesła kawiarniane

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Krzesła kawiarniane

Jak pokazały nam ostatnie lata, możliwość spędzenia czasu w lokalu przy kawie, drinku lub obiedzie to prawdziwa przyjemność, za którą tęsknimy. Dlatego też coraz więcej knajp otwiera własne ogródki, aby móc ugościć klientów również na zewnątrz. Aby były funkcjonalne, wystarczy tak naprawdę kilka stolików oraz krzesła kawiarniane. Wygodne siedzenie zachęci gości do tego, by jak najdłużej pozostać w lokalu, rozkoszując się pysznymi daniami lub napojami.
Wybierając krzesła, możesz zdecydować się na model z oparciem lub bez. Oczywiście, te z oparciem na dłuższą metę są wygodniejsze, ale stołki posiadają swoje niewątpliwe zalety. Przede wszystkim, zajmują znacznie mniej miejsca – bez problemu schowasz je pod blatem stolika. To świetnie rozwiązanie dla maleńkich ogródków oraz lokali, w których klienci nie spędzają bardzo dużo czasu, takich jak na przykład lodziarnie. Co więcej, krzesła z oparciem zaprojektowaliśmy tak, aby były sztaplowane, czyli przeznaczone do układania w stos. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania.

Metalowe krzesła do ogródka

Równie ważna jak ergonomia projektu jest także solidność materiału, z którego krzesło zostało wykonane. Przede wszystkim, należy wybrać mebel przystosowany do użytku komercyjnego, za czym idzie intensywna eksploatacja. Musi być niewrażliwy na liczne uderzenia, częste przesuwanie oraz wytrzymały na ciężar. Co więcej, materiał wykonania powinien być odporny na warunki pogodowe, takie jak opady deszczu i promieniowanie słoneczne, tak aby mebel nie stracił pierwotnego koloru już po pierwszym sezonie. Warto też zwrócić uwagę na to, czy krzesło po kilku latach intensywnego użytkowania nadaje się do renowacji, czy już tylko do wyrzucenia. Te wszystkie cechy niewątpliwie posiadają metalowe krzesła. Są praktycznie nie do zdarcia, nie płowieją i nie tracą koloru od słońca oraz, odpowiednio zabezpieczone, nie zardzewieją podczas deszczu. Bez problemu poddasz je nielicznym zabiegom konserwacyjnym. Co więcej, są także łatwe do odświeżenia – wystarczy pomalować je w razie potrzeby, aby wyglądały jak nowe!

Aranżacja ogródka

Wybierając metalowe krzesła do ogródka możesz zdecydować się jeden z dostępnych kolorów: czarny, biały, złoty, srebrny lub miedziany. Dostępne są także modele z polerowanej stali nierdzewnej. Ciekawym pomysłem aranżacyjnym jest zestawienie krzeseł ze stolikiem kawiarnianym, wykonanym z tego samego materiału, ale o innej barwie. Co więcej, do prostego modelu krzesła ogródkowego możesz dobrać dowolną poduszkę, tworząc monochromatyczne lub wielobarwne aranżacje. Zdejmowane siedzisko jest dużo lepszym pomysłem niż zakup mebla tapicerowanego, ponieważ z łatwością wyczyścisz je, wrzucając pokrowiec do pralki.
Istotne jest również to, aby ogródek piwny lub restauracyjny pozostawał spójny także z wnętrzem lokalu. W końcu stanowi jego wizytówkę, a więc warto zaprezentować jego charakter także na zewnątrz. Dlatego też możesz dobrać odpowiednie krzesła barowe, aby zachować jednolity i harmonijny wystrój całego obiektu gastronomicznego.

Odrobina prywatności

Aby zapewnić klientom komfortowe warunki, warto oddzielić stoliki od siebie tak, aby krzesła kawiarniane nie stały jedno przy drugim. Dzięki temu goście poczują się swobodniej i spędzą w ogródku więcej czasu, jedząc, pijąc i rozmawiając. W tej roli świetnie sprawdzają się żywe rośliny w donicach. Co więcej, jeżeli w doniczce zasadzisz roślinę pnącą, rozwijającą na specjalnej podporze, utworzy ona piękną, zieloną ściankę. Nie tylko odgrodzi stoliki od siebie, ale także stworzy wspaniałą, naturalną dekorację ogródka. Co więcej, roślina pnąca zapewni także odrobinę cienia w upalne, letnie dni. Jeżeli zależy ci na stworzeniu bardziej intymnej atmosfery, krzesła odgrodzić możesz dekoracyjnym, ażurowym parawanem ogrodowym wykonanym z metalu. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla ogródków w nowoczesnym stylu oraz w romantycznych restauracjach, często odwiedzanych przez pary. Taki parawan zapewni nie tylko cień, ale także osłonę od wiatru.