Lampki nocne

Ilość aktywnych filtrów:

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Lampki nocne

Rozplanowanie oświetlenia w sypialni jest niezwykle istotną sprawą. Z jednej strony musi być funkcjonalnie i praktyczne, z drugiej zaś zależy nam na tym, aby było piękne i nastrojowe. Dlatego też to, jakie lampki nocne wybierzesz do swojej sypialni jest niezwykle istotną kwestią. Chociaż pełnią rolę dodatkowego światła, często grają pierwszoplanową rolę w aranżacji wnętrza!

Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad designem lampy. W końcu stanowi nie tylko źródło światła, ale także pełni rolę dekoracyjną. Możesz zdecydować się na minimalistyczny, loftowy model lub też designerską lampę ze szklanym kloszem. Ważne jest, aby jej wygląd wpisywał się w wystrój pomieszczenia oraz dobrze komponował się z innymi lampami, które znajdują się w Twojej sypialni.

Lampki do sypialni

Wygodna lampka, która znajdzie się obok łóżka to wręcz niezbędny element, aby móc wygodnie korzystać z sypialni. Stawiając lampkę na szafce lub stoliku nocnym, zawsze znajdziesz włącznik pod ręką. Dlatego też wstając w nocy lub wcześnie rano, z łatwością zapalisz światło. Lampki przydają się również wieczorami: ich ciepłe i łagodne światło lepiej sprzyja wyciszeniu się po całym dniu niż silne oświetlenie sufitowe. Dlatego też w sypialniach doskonale sprawdzają się lampy z abażurem lub kloszem, dzięki którym światło robi się miękkie, rozproszone i nie razi w oczy. Co więcej, to idealne lampki do sypialni, ponieważ stanowią piękny akcent oświetleniowy.

Ponadto, wygodne oświetlenie nocne to niezbędny element wyposażenia dla osób, które uwielbiają czytać w łóżku. W roli lampki do czytania najlepiej sprawdzi się model ze światłem kierunkowym. Taka lampka pozwoli ci dobrze oświetlić czytaną książkę, gazetę lub czytnik.

Spokojny sen dziecka

Bardzo ważne jest także oświetlenie dziecięcej sypialni. Do najmłodszych dzieci rodzice wielokrotnie wstają w nocy, zaś kilkulatki często życzą sobie, aby na noc nie gasić światła. Dlatego też, wybierając lampkę dla dziecka, warto wybrać taki model, który będzie mógł świecić się całą noc, ale w sposób łagodny, by nie zakłócić snu malucha. W tej roli najlepiej sprawdzają się lampki nocne z abażurem. Płócienny materiał łagodnie rozproszy światło, nie kierując strumienia w jeden punkt. Dzięki temu oświetlenie pokoju będzie delikatne, co nie zaburzy snu dziecka.

Lampki biurkowe i stołowe

W obecnych czasach coraz więcej i częściej pracujemy w domu. Wymaga to od nas odpowiedniego przygotowania sobie przestrzeni do pracy, tak aby była ona wygodna oraz funkcjonalna. Tutaj z pomocą przyjdą nam lampki biurkowe i stołowe, które pomogą odpowiednio doświetlić nasz obszar roboczy. Dzięki temu oczy nie będą aż tak męczyć się podczas pracy przed ekranem lub przy czytaniu i pisaniu. Dodatkowo, zapewnimy sobie nie tylko lepsze samopoczucie, ale także poprawimy wydajność pracy.

Lampka biurkowa to także niezbędny element wyposażenia każdego ucznia i studenta. Odpowiednie oświetlenie wspomaga efektywną naukę, gdyż zapobiega zbyt szybkiemu przemęczaniu się oczu. Potrzebujemy go nie tylko podczas czytania lub odrabiania lekcji, ale także podczas pracy przy komputerze – na którą dzieci poświęcają wiele czasu już od najmłodszych klas. Prawidłowe oświetlenie stanowiska komputerowego sprawi, że oczy nie będą aż tak narażone na światło punktowe ekranu, które rozproszy się i złagodnieje w blasku lampki biurkowej.

Jasny wybór

Wszystkie nasze lampki nocne i stołowe produkujemy w Polsce z wysokiej jakości materiałów: stali lakierowanej, szkła, drewna i tworzyw. W ofercie znajdą Państwo produkty oświetleniowe, które tworzą całe rodziny o spójnym wyglądzie. Pozwala to wyposażyć pomieszczenie w lampy sufitowe, stojące czy ścienne w jednolitym i harmonijnym stylu.