Ławy do salonu

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Ławy do salonu

Wieczorny relaks w salonie to coś, o czym marzymy przez cały dzień. Nie możemy się doczekać aż wyciągniemy się na kanapie, czytając książkę lub oglądając film. Najlepiej, aby pod ręką mieć ulubione przekąski lub kubek z ciepłą herbatą. Aby znaleźć na nie miejsce, potrzebne nam są ławy do salonu. Postawione obok kanapy lub sofy, zapewnią miejsce na wszystkie potrzebne rzeczy. Jest to bardzo komfortowa opcja, szczególnie w momencie, gdy dopasujesz wysokość ławy do mebli w salonie.
Tego typu mebel sprawdzi się świetnie w roli tymczasowego stolika dla dziecka. Jeżeli przystawisz do niego tapicerowaną pufę, wygospodarujesz wygodne miejsce dla malucha, gdzie może na przykład rysować lub malować. Kiedy Ty pracujesz w salonie, cały czas możesz mieć na oku swojego szkraba, który nie siedzi sam w pokoju przy dziecięcym biurku.

Kawa na ławę

Ława pokojowa świetnie sprawdzi się w roli większego stolika kawowego. Najlepiej zdecydować się na nią, gdy twój salon jest duży, a kanapa długa. Dzięki temu wszyscy z łatwością dosięgną blatu, na którym zmieści się wiele kubków i talerzy z ciastkami lub przekąskami. Daje to ławie przewagę nad stolikiem kawowym, który jest może i bardziej poręcznym meblem, ale o zdecydowanie mniejszej powierzchni użytkowej.
Warto także, gdy metraż ci na to pozwala, stworzyć jednolitą kompozycję z ławy oraz stolika kawowego. Wybierając produkty z jednej rodziny, skomponujesz harmonijny zestaw, będący nie tylko wygodnym wyposażeniem pokoju, ale również piękną dekoracją twojego salonu. Aby odnaleźć model idealny, zdecyduj się na ławę do salonu z indywidualnie wybranym kolorem podstawy. Dzięki temu zyskasz wyjątkowy i unikatowy mebel, który idealnie wpasuje się w twoje oczekiwania i potrzeby.

Pomysł na poczekaniu

Oczywistym zastosowaniem takich ław, obok domowych salonów, są obiekty o charakterze publicznym. W tego typu miejscach warto zestawić meble o różnym charakterze, aby uzyskać efekt eklektycznego i nieco nonszalanckiego, ale bardzo interesującego wnętrza.
Świetnie odnajdzie się we wszelkiego rodzaju poczekalniach. Możesz położyć na niej prasę branżową, aby klientki czekające na wizytę fryzjerską lub kosmetyczną znalazły inspiracje dla siebie. W poczekalni lekarskiej lub dentystycznej warto umieścić książeczki i kolorowanki dla dzieci, aby zająć czymś najmłodszych, by nie przejmowali się nadto wizytą. W urzędach na ławie mogą się znaleźć różnego rodzaju broszury i ulotki informacyjne. Możliwości jest mnóstwo, a jedno jest pewne – ława ma zdecydowanie wiele do zaoferowania!