Łóżka polowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Łóżka polowe

Jesteś osobą aktywną i towarzyską, która uwielbia spędzać czas w gronie najbliższych? A może wyjazdy plenerowe to Twój sposób na wolny weekend? W takim razie z pewnością często potrzebujesz dodatkowego miejsca do spania. W tej roli doskonale sprawdzają się łóżka polowe. Są lekkie i łatwe do złożenia. Dlatego też z łatwością schowasz je na strychu, w piwnicy lub w szafie, a w razie potrzeby wyciągniesz i szybko rozłożysz. Ponadto są łatwe w transporcie ze względu na wagę i kompaktowy rozmiar. Rama wykonana ze stali lub z aluminium zapewnia solidny udźwig, a poliestrowy materiał jest wytrzymały na zniszczenia, podarcia oraz posiada właściwości wodoodporne.

Łóżka turystyczne na camping

Jeżeli biwakowanie w plenerze jest dla Ciebie relaksujące, a nocowanie na campingu to Twoja ulubiona forma urlopu, składane łóżka turystyczne stanowią niezbędny element wyposażenia! Obecnie namioty konstruowane są w taki sposób, że bez problemu wstawisz do środka łóżko polowe. Dzięki temu rozwiązaniu nie wychłodzisz organizmu tak, jak śpiąc w śpiworze położonym bezpośrednio na podłodze. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo poprawi się komfort Twojego snu! A może organizujesz obozy harcerskie lub podobne wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Zaopatrzenie ośrodka w praktyczne łóżka kempingowe to doskonały sposób na zapewnienie odpowiedniego miejsca do spania dla większej ilości osób.

Łóżka składane — alternatywa dla materaca

Składane łóżka na metalowej ramie to idealne wyjście jeżeli nie posiadasz zbyt wiele przestrzeni do przechowywania, a dodatkowy mebel do spania jest dla Ciebie koniecznym elementem wyposażenia. Ze względu na niewielki rozmiar po złożeniu, łóżko kempingowe może być przechowywane również w mieszkaniach w bloku czy domkach letniskowych. To świetna alternatywa dla dmuchanego materaca. Po pierwsze znacznie szybciej rozłożysz łóżko polowe, niż nadmuchasz materac. Również składanie mebla przebiega szybciej niż spuszczanie powietrza. Ponadto komfort snu jest wyższy, gdyż łóżko nie skrzypi i nie ciągnie zimna tak jak gumowy materac.

Zapasowe łóżko dla gości

Jeżeli w Twoim domu lub mieszkaniu często nocujesz rodzinę i znajomych, dodatkowe łóżko dla gości jest niezbędne. Jednak nie każdy z nas ma możliwość, by urządzić pokój gościnny z dodatkowym miejscem do spania. W takim przypadku łóżka polowe będą jak znalazł! W razie potrzeby szybko je rozłożysz i pościelesz dla swoich bliskich. A może jesteś w trakcie przeprowadzki i Twoje łóżko jeszcze nie dotarło? Składany mebel może stanowić świetne tymczasowe rozwiązanie. Łóżko polowe to niezwykle praktyczny i wielofunkcyjny mebel, który z pewnością przyda się w każdym domu!