Nogi do biurek

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

Nogi do biurek

Biurko to tylko z pozoru zwykły mebel. Jeśli się nad tym zastanowisz na pewno zauważysz, że każdy z nas spędza przy nim mnóstwo czasu – już od dzieciństwa! To biurko stwarza dla nas płaszczyznę do kształcenia się, pracy i zabawy. Jest niezbędne nie tylko dla każdego ucznia i studenta, ale – w czasach coraz popularniejszej pracy zdalnej – także dla pracownika. Dlatego warto pochylić się nad tym meblem i spojrzeć nie tylko na jego blat, ale także na nogi do biurek. To w końcu na nich spoczywa ciężar naszej pracy i edukacji!
Na idealnie dobranym biurku nie tylko postawisz na blacie wszystkie niezbędne książki i przybory biurowe, ale także zmieścisz komputer. Dlatego też ergonomia projektu jest niezwykle ważna. Możliwość dopasowania blatu i nóg sprawia, że możesz stworzyć mebel doskonale odpowiadający twoim potrzebom. Z łatwością stworzysz piękną przestrzeń do nauki i pracy – wystarczy, że dostawisz designerskie krzesło.

Biurko dla dziecka

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie dziecka, a zła postawa przy biurku z pewnością odbije się na samopoczuciu malucha. Prawidłowo, dziecko powinno siedzieć prosto, ze stopami opartymi na ziemi. Niestety, większość “dorosłych” mebli jest zdecydowanie za wysoka dla dzieci, a z biurka dziecięcego nasza pociecha szybko wyrośnie. Aby ominąć konieczność wymiany wyposażenia pokoju, można postawić na blat z przykręcanymi, metalowymi nogami. Gdy maluch zaczyna przygodę z edukacją wybieramy nóżki niższe, dostosowane do dziecięcego wzrostu. Gdy nasza pociecha rośnie, wraz z nią rośnie biurko – z łatwością wymieniamy na wyższe nogi. Tym sposobem zapewniamy dziecku komfort pracy.
Kolejnym plusem nóg metalowych jest ich indywidualny charakter. Doskonale sprawdzą się we współdzielonej przestrzeni. Jeśli nasze dzieci dzielą pokój możemy pozwolić im na wybranie dowolnego modelu nóg, by w ten sposób mogły spersonalizować swój kąt we wspólnym miejscu. Co więcej, z pewnością każdy uczeń będzie chciał siedzieć przy biurku, które będzie mu się podobało!

Przestrzeń na home office

W obecnych czasach coraz więcej pracodawców decyduje się na home office. Dlatego też przestrzeń, w której pracowaliśmy przy biurku w naszej szkole lub firmie, jesteśmy zmuszeni zorganizować we własnym domu. Wielu z nas nie chce decydować się na zakup ciężkiego, drewnianego biurka z mnóstwem szuflad. Taki mebel nie zawsze wpasowuje się w nasze potrzeby. Idealnym rozwiązaniem dla wielu pracowników będzie model, składający się jedynie z blatu i czterech nóg w loftowym stylu, bez zbędnych półek i szuflad. Daje nam to zdecydowanie większą przestrzeń na nogi. Gdy wrócimy do biura, takie biurko z łatwością rozkręcimy i schowamy, a nie zajmie ono wiele miejsca.
A może posiadasz już biurko, które służy za pulpit do pisania, ale potrzebujesz dodatkowej podstawki pod komputer? W takim razie wystarczy dokupić jedynie blat o odpowiadającej ci długości, po czym dobrać do niego nogi. W ten sposób możesz stworzyć biurko narożne w idealnym dla Ciebie rozmiarze.

Wkraczamy na salony

Wymienne nogi świetnie nadadzą się nie tylko do biurek, ale także do dostawek czy przedłużeń blatu. Pozwolą ci przearanżować mieszkanie w kilku prostych krokach, bez konieczności dokupowania dodatkowych mebli. Świetnie pasują również do toaletek czy konsoli w loftowym stylu.
Jednakże nogi do biurek to nie tylko rozwiązanie dla domu. Fantastycznie odnajdą się w biurach, salonach i gabinetach. Są sposobem, by wnieść design do oficjalnej przestrzeni oraz by podkreślić charakter danego miejsca. Jeżeli w Twojej firmie znajduje się długi blat, gromadzący wielu pracowników, możesz postawić na różnorodne nogi, aby zwykły mebel nabrał interesującego charakteru. Świetnie odnajdą się także w branży beauty, pozwalając nadać salonowi bardziej luksusowego sznytu – w tej roli doskonale sprawdzą się bardziej ozdobne nóżki. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!