Nóżki do mebli

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 38 wyników

Nóżki do mebli

Spośród akcesoriów, to właśnie uchwyty i nóżki do mebli są tymi, które zwykle najbardziej rzucają się w oczy. To dzięki nim, w zależności od wybranego wzoru, możemy dopełnić lub zmienić charakter mebla tak, by wyglądał klasycznie lub nowocześnie. Wymienne nóżki mogą stanowić nie tylko dodatek do mebla, ale stać się jego największą ozdobą. Bardzo często wybiera się je do mebli kuchennych, które nie zawsze są wyposażone w ten element. Nasze metalowe stopki stanowią dużo bardziej elegancką alternatywę dla typowych nóżek kuchennych. Jednakże, oprócz funkcji estetycznej, mają także bardzo praktyczną stronę.

Praktyczna strona nóżek

Nogi meblowe pełnią rolę prawdziwego fundamentu dla Twoich mebli. Nóżki to wręcz konieczne rozwiązanie dla domów z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki nim zapewniona zostaje możliwość odprowadzania ciepła, gdyż meble nie przylegają bezpośrednio do parkietu lub paneli. Co więcej, ułatwiają przesuwanie mebli, oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach. Będą szczególnym sprzymierzeńcem każdego, kto w swoim domu posiada automatyczny odkurzacz. Z łatwością posprzątasz zazwyczaj trudno dostępną przestrzeń pod meblami. Zapobiegają także niszczeniu podłoża, nie obciążając go zbytnio. Nóżki meblowe są stosunkowo niedrogie, dlatego można wymieniać je gdy tylko poczujemy potrzebę zmiany. Jest to doskonały pomysł dla osób, które pragną podążać za obowiązującymi trendami. Wymiana samych stopek pozwoli unowocześnić mebel i nadać mu zupełnie nowego, modnego charakteru.

Postaw na nogi starsze meble

Nowy komplet nóżek jest fantastycznym rozwiązaniem podczas renowacji mebli. Czasem tylko jedno złamanie stoi na przeszkodzie, by w pełni korzystać z wymarzonego stolika. Dodając do starej skrzyni loftowy model można nadać jej niebanalny charakter, zaś przykręcając eleganckie, ozdobne nóżki do najzwyklejszego stolika, można stworzyć piękny mebel w stylu glamour. Wymieniając ten jeden element można nadać zupełnie nowy charakter odnawianym przedmiotom. Stopki z pewnością przeżyją niejeden mebel. Możesz nadać starym meblom w stylu vintage zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, z pewnością poprawisz ich stabilność oraz zwiększysz możliwy udźwig i obciążenie. Co ważne, charakteryzują się bardzo łatwym montażem i nie wymagają specjalistycznych narzędzi.

Jego Wysokość Mebel

Nóżki z naszej oferty są dostępne w różnych wysokościach i kształtach. Znajdziesz u nas modele dopasowane do rozmaitych sprzętów domowych. Meble drewniane, takie jak szafki, regały, stoliki kawowe, ławy czy komody będą pięknie współgrać z naszymi stopkami. Naturalne drewno, połączone ze szlachetnym metalem, da efekt ponadczasowej klasyki w nowoczesnym stylu. Takie nóżki będą świetnie pasować także do mebli z obiciem, takich jak sofy, pufy, kanapy i fotele. Gdy będziesz odświeżać je, oddając do tapicera, pomyśl także o wymianie nóżek na nowe. W ten sposób uzyskasz kompletnie odmieniony mebel, nie wydając pieniędzy na zakup nowego!
Każdy wzór jest dostępny w kilku wysokościach: 15, 20, 30, 40 oraz 72 i 90 cm, by można było zachować spójność mebli w całym pomieszczeniu. Jednakże, możesz postawić na eklektyzm i do każdego mebla wybrać inny zestaw nóżek, by jak najlepiej wyrazić swoje gusta. Ich kolejną zaletą jest łatwość wymiany na inny model, więc nie ma mowy o nudzie!