Ogrodzenia

Nowości

Ilość aktywnych filtrów:

Wyświetlanie 1–25 z 799 wyników

Ogrodzenia

To, że ogrodzenie jest niezbędne wokół praktycznie każdej, a w szczególności prywatnej, posesji jest jasne. Stanowi kwestię wręcz priorytetową dla rodzin z dziećmi, a szczególnie tych, które uwielbiają aktywne zabawy na świeżym powietrzu. Jest równie ważne dla posiadaczy czworonogów. Co więcej, porządny płot, wykonany z trwałego materiału, znacznie podwyższa wartość całej posesji.
Obecnie coraz popularniejsze stają się metalowe ogrodzenia, które nie tylko dorównują, ale nawet swoją użytkowością przewyższają drewniane lub kamienne płoty. Po pierwsze, są dużo bardziej odporne na wpływ czynników atmosferycznych. Stal nie pęka, nie płowieje, a lakier nie łuszczy się. Co więcej, dodatkowe cynkowanie sprawia, że metal nie koroduje. Poszczególne elementy ogrodzenia są na tyle lekkie, że ich transport oraz montaż nie jest problematyczny. Dzięki naszej szerokiej ofercie skompletujesz nie tylko całe ogrodzenie, ale także wszelkie bariery i balustrady, tworząc piękną i spójną zewnętrzną aranżację posesji.

Przęsła i panele

Jeżeli chcemy zapewnić sobie solidne zabezpieczenie posesji, nie należy wybierać ogrodzenia wykonanego z materiałów nietrwałych, łatwych do uszkodzenia. Dlatego też warto zdecydować się na solidny system panelowy, który nie tylko wyznaczy granice działki, ale będzie stanowił realną przeszkodę dla osób nieupoważnionych lub cudzych zwierząt. Podstawowym elementem takiego ogrodzenia są panele lub przęsła oraz słupki, z których składa się cały płot. Możesz zdecydować się gotowe modele w jednym z trzech dostępnych rozmiarów lub też wybrać produkt o wskazanym przez Ciebie rozmiarze.
O ile przęsła mogą stanowić element jedynie ogrodzenia, panele wstawisz gdzie tylko zechcesz: na taras, balkon lub nawet jako balustradę przy schodach wejściowych! Doskonałym pomysłem jest wybór tego samego modelu zarówno paneli, jak i przęseł a także parawanów, szczególnie dla osób ceniących harmonijne i spójne aranżacje.

Bramy i furtki

Projektując ogrodzenie, na da się pominąć bramy wjazdowej oraz furtki! To one stanowią nie tylko wejście, ale także wizytówkę całej posesji. Najlepiej zdecydować się na oba elementy w tym samym wzorze, aby zachować jednolity charakter i wewnętrzną spójność. Nasze modele świetnie sprawdzają się zarówno z metalowymi panelami, jak i w płocie wykonanym z innego materiału, na przykład drewna lub kamienia.
Możesz zdecydować się na bramę przesuwną lub dwuskrzydłową. Twój wybór zależy jedynie od osobistych preferencji oraz charakteru działki, gdyż wszystkie wzory dostępne są w dwóch typach. Również każda z furtek dostępna jest w dwóch rodzajach: otwierana z lewej lub z prawej strony. Co więcej, oferujemy trzy różne rozmiary, abyś znalazł elementy idealnie pasujące do Twojego ogrodzenia. Pamiętaj jednak, że zarówno brama wjazdowa, jaki furtka musi otwierać się do środka posesji, a nie w stronę jezdni!

Design

Nie należy zapominać również o tym, że liczy się także wygląd! Dlatego też oferujemy tak wiele wzorów, aby każdy znalazł swój ideał, doskonale pasujący do wyglądu całej posesji. Wszystkie z elementów ogrodzeniowych wykonujemy z jak największą dbałością o detale oraz wycinamy precyzyjną techniką laserową. Istnieje także możliwość polakierowania przęseł, paneli, bramy i furtki na jeden z pięciu dostępnych kolorów: czarny, biały, brązowy, grafit lub antracyt. Możesz także zdecydować się na niepomalowane elementy, pokryte jedynie warstwą cynku. Dzięki temu jeszcze bardziej spersonalizujesz swoje ogrodzenie.
Nie należy zapominać także o tym, że metal to materiał praktycznie nigdy nie wychodzący z mody. To bardzo ważna cecha – w końcu ogrodzenia na posesji stawiamy na bardzo długie lata!