Gazetownik metalowy Wzór

195 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 10 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: GAZ010/33 Kategoria:

Szerokość: 32 cm

Wysokość: 33 cm

Głębokość: 12 cm

Materiał: Stal DC01 / 2,0 mm

Wykończenie: farba proszkowa

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

 

Stylowy stojak na gazety, wykonany z blachy 2,0 mm, utrzyma Twoje gazety w porządku. Oprócz praktyczności, stojak będzie również ozdobą dla Twojego wnętrza.

Wyrób jest w 100% wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

 

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm) 32
Wysokość (cm) 33
Głębokość (cm) 12
Materiał stal
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Styl retro
Waga opakowania (kg) 1 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska