Metalowy uchwyt na ręcznik papierowy Edo

151 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 33 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: UCH005 Kategoria: Tag:

Metalowy uchwyt na ręcznik papierowy Edo

Szukasz praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci zaoszczędzić przestrzeń w kuchni lub w innych pomieszczeniach? Pomysłowy, metalowy uchwyt to wyjątkowy produkt, który wygospodaruje Ci miejsce na ręcznik papierowy. Zawieszone na ścianie, nie będzie zajmować miejsca na blacie lub szafce!

  • Rozwiązanie do małej kuchni. Masz niewielką kuchnię lub aneks kuchenny? Zależy Ci na tym, żeby jak najbardziej oszczędzać miejsce na blacie lub stole? W takim razie praktyczny uchwyt na ręcznik papierowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Jeśli zawiesisz  uchwyt na ręcznik papierowy na ścianie, zaoszczędzisz kawałek przestrzeni.
  • Wyprodukowany w Polsce. Oferowany uchwyt ścienny wycinamy z blachy stalowej o grubości 1 mm. W naszym zakładzie korzystamy ze stali pochodzącej ze sprawdzonych, polskich hut. Ponadto, produkty wycinamy za pomocą precyzyjnej techniki laserowej. To wszystko sprawia, że możemy Ci zaoferować produkt o najwyższej jakości wykonania.

Praktyczny metalowy uchwyt na ręcznik papierowy możesz zamówić w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 24
Wysokość (cm) 13
Głębokość (cm) 12.5
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1
Sposób montażu kołki rozporowe, taśma montażowa
Waga opakowania (kg) 0,5 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska