Noga do stolika Pająk Slim do samodzielnego spawania S

269 

Rozmiar: S
Wysokość (cm): 45
Wersja: slim
Przeznaczenie: blat drewniany / z płyty

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/60/H45/S Kategoria: Tag: EAN: 5907717590334

Noga do stolika Pająk Slim do samodzielnego spawania S

Jesteś miłośnikiem współczesnego wzornictwa, a także uwielbiasz spędzać czas w warsztacie? W takim razie industrialna noga do stolika Pająk Slim do samodzielnego spawania w rozmiarze S jest dla Ciebie stworzona! Ten model podstawy stołowej o wysokości 45 cm pozwala własnoręcznie stworzyć piękny i wyjątkowy stolik kawowy lub ławę do salonu.

  • Własnoręczny montaż podstawy. Noga do samodzielnego spawania to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich majsterkowiczów – satysfakcja z ukończonego projektu gwarantowana! W skład zestawu do złożenia wchodzi osiem elementów nogi, wyciętych za pomocą precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych.
  • Idealnie dopasowany stolik. Do własnoręcznie złożonej nogi możesz wybrać blat z drewna lub z płyty w okrągłym lub kwadratowym kształcie. To, jak będzie się prezentował, zależy jedynie od Ciebie! Natomiast bardzo istotnym czynnikiem jest to, aby jego rozmiar był odpowiedni do wymiarów nogi. Średnica, bądź też szerokość i długość blatu, powinna wynosić od 41 cm do 60 cm.
  • Typ powłoki do wyboru. Części składowe nogi przychodzą bez żadnej powłoki, tak więc po zespawaniu możesz pomalować ją techniką natryskową lub proszkową na dowolny kolor. Oczywiście, zespawaną nogę możesz pozostawić w surowej formie, bez malowania. To doskonałe rozwiązanie do wnętrz w stylu industrial.
  • Solidna podstawa. Wygląd jest ważny, ale równie istotna jest praktyczna strona stołu. Dlatego też podstawa przeznaczona do blatów drewnianych lub z płyty posiadają porządne mocowanie. Co więcej, ten model został wykonany z wytrzymałego profilu stalowego 60×60 mm, ze stali pochodzącej z renomowanych, polskich hut. Dlatego też możesz być pewien, że stół na takiej nodze będzie stabilny.

Podstawa Pająk do samodzielnego spawania jest dostępna również w wersji do stołu i mierzy 72 cm wysokości.

Wybór nogi do złożenia jest opcją tańszą niż zakup gotowego modelu. Jeżeli jednak wolisz otrzymać produkt już zespawany, koniecznie sprawdź serię Pająk Slim!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

 

Szerokość (cm) 40
Wysokość (cm) 45
Głębokość (cm) 40
Materiał stal
Powłoka brak (surowa blacha)
Wymiary profilu (mm) 60×60
Minimalna szerokość blatu (cm) 41
Maksymalna szerokość blatu (cm) 60
Minimalna długość blatu (cm) 41
Maksymalna długość blatu (cm) 60
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar S
Przeznaczenie blat drewniany / z płyty
Wersja slim
Waga opakowania (kg) 13 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska