Noga do stolika Tectum Side L
Potrzebujesz nogi stołowej, która cechuje się nowoczesnym, ale ponadczasowym charakterem? Właśnie ją znalazłeś! Metalowa noga do stolika Tectum Side L to świetny wybór, jeśli cenisz sobie współczesny design oraz uniwersalną elegancję. Ten model wspaniale pasuje zarówno pod blaty okrągłe, jak i kwadratowe. Średnica (lub długość i szerokość) blatu powinna wynosić od 81 cm do 140 cm. Tectum Side L to noga wykonana z profilu stalowego 80×20 mm i zaprojektowana pod blat z drewna lub z płyty. Wysokość nogi wynosi 45 cm.
- Wygląd to nie wszystko. W przypadku nogi Tectum Side profil stalowy jest obrócony węższą stroną na zewnątrz. Przez to łatwiej ustawić krzesła przy stole, ponieważ podstawa zajmuje mniej miejsca. Co więcej, jest ciekawa wizualnie, gdyż elementy składowe skierowane są w stronę środka. To świetny model zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz ze względu na swój uniwersalny charakter.
- Solidna podstawa. Wygląd jest ważny, ale równie istotna jest praktyczna strona stołu. Dlatego też podstawa podstawa posiada porządne mocowanie. Co więcej, model wykonany z wytrzymałego profilu stalowego. Wykorzystywane materiały pochodzą z Polski, a przy produkcji korzystamy z profesjonalnego lasera CNC. Dlatego też możesz być pewien, że stolik na takiej nodze będzie stabilny.
- Pięć kolorów powłoki. Nogę Tectum Side możesz zamówić w wybranym przez siebie kolorze: czarnym, białym, złotym, srebrnym lub miedzianym. Dzięki temu możesz dostosować wygląd podstawy do stylu, w jakim urządzasz swoje wnętrze. Czerń w klimacie industrial, a może biel w skandynawskim stylu?
- Najlepiej w komplecie. Podstawa Tectum Side L o wysokości 45 cm posiada także swój większy odpowiednik, który mierzy 72 cm. Dzięki temu możesz spójnie urządzić wnętrze, wybierając ten sam model stelaża o różnych rozmiarach. Jest to wspaniałe rozwiązanie zarówno w aranżacji jednego pomieszczenia, jak i całego mieszkania!
Noga do stołu Tectum Side o wysokości 45 cm jest dostępna w dwóch rozmiarach: M oraz L. Co więcej, oferujemy również tę podstawę w wersji Standard, o innym ułożeniu profilu stalowego.
Szukasz idealnych mebli do salonu lub jadalni? Sprawdź naszą ofertę stolików kawowych!
Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.
Szerokość (cm) | 80 |
---|---|
Wysokość (cm) | 45 |
Głębokość (cm) | 80 |
Materiał | stal |
Powłoka | farba proszkowa |
Kolor / wykończenie | czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany |
Wymiary profilu (mm) | 80×20 |
Minimalna szerokość blatu (cm) | 81 |
Maksymalna szerokość blatu (cm) | 140 |
Minimalna długość blatu (cm) | 81 |
Maksymalna długość blatu (cm) | 140 |
Maksymalne obciążenie (kg) | 120 |
Rozmiar | L |
Przeznaczenie | blat drewniany / z płyty |
Wersja | side |
Gwarancja | 24 miesiące |
Miejsce produkcji | Polska |