Noga do stołu Krzyżak Prosty Side S

699 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: S
Wysokość (cm): 72
Wersja: side
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/102/40/H72 Kategoria:

Noga do stołu Krzyżak Prosty Side S

Designerska noga do stołu Krzyżak Prosty Side S stanowi wspaniały przykład nowoczesnego wzornictwa. Podstawa w rozmiarze S pasuje pod okrągły lub kwadratowy blat, wykonany z drewna lub z płyty. Jego wymiary powinny wynosić od 41 cm do 60 cm średnicy lub długości i szerokości. Model ten mierzy 72 cm wysokości, a materiał użyty do produkcji nogi to profil stalowy 80×20 mm.

  • Praktyczny projekt. Główną cechą podstawy Krzyżak Prosty Side S jest to, że profil stalowy jest obrócony węższą stroną na zewnątrz. Nie tylko daje to ciekawy efekt wizualny, ale także niesie ze sobą praktyczne korzyści. Dzięki temu łatwiej ustawić krzesła przy stole, gdyż noga zajmuje mniej miejsca.
  • Siła prostoty. Nogę Krzyżak Prosty Side cechuje prosta, symetryczna konstrukcja. Dlatego też wpasuje się do wielu pomieszczeń o różnorodnych stylach aranżacyjnych. Doskonale podkreśli loftowe i industrialne aranżacje, ale jej prosty i elegancki kształt świetnie wpasuje się również w bardziej klasyczne wnętrza.
  • Większa wersja. Jeżeli wybierzesz nogę Krzyżak Prosty Side, zyskujesz możliwość umeblowania całego pomieszczenia w spójnym stylu. Wystarczy, że do dużego stołu w salonie lub jadalni wybierzesz oferowany model o wysokości 72 cm, zaś do stolika kawowego lub ławy mniejszą wersję o wysokości 45 cm.
  • Szeroka gama kolorystyczna. Noga do stołu Krzyżak w wersji side jest dostępna aż w pięciu kolorach! Dzięki temu możesz wybrać taką barwę, która najlepiej odnajdzie się w twoim wnętrzu. Loftowa czerń, a może srebro w nowoczesnym stylu? Wybór należy do Ciebie!
  • Materiały najwyższej jakości. Stal, z której wykonujemy produkt pozyskujemy z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Krzyżak Prosty Side to piękny przykład eleganckiej prostoty i nowoczesnego designu. Model ten oferujemy w trzech rozmiarach: S, M, L oraz w wersji Standard, którą cechuje inne ułożenie profilu stalowego.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 40
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 40
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Wymiary profilu (mm) 80×20
Minimalna szerokość blatu (cm) 41
Maksymalna szerokość blatu (cm) 60
Minimalna długość blatu (cm) 41
Maksymalna długość blatu (cm) 60
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar S
Przeznaczenie blat drewniany / z płyty
Wersja side
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska