Noga do stołu Pająk do samodzielnego spawania XXL

981 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: XXL
Wysokość (cm): 72
Wersja: standard
Przeznaczenie: blat drewniany / z płyty

Sprzedanych: 14 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/100/H72/XXL Kategoria: EAN: 5907717590488

Noga do stołu Pająk do samodzielnego spawania XXL

Jesteś miłośnikiem nowoczesnego designu oraz majsterkowania? W takim razie loftowa noga do stołu Pająk do samodzielnego spawania w rozmiarze XXL jest dla Ciebie stworzona! Ten model podstawy stołowej o długości 200 cm pozwala własnoręcznie stworzyć piękny i wyjątkowy element wyposażenia. Do nogi w tym rozmiarze należy dopasować blat o szerokości w zakresie od 100 cm do 150 cm, zaś długości – od 280 cm do 340 cm.

  • Zrób to sam. Noga do samodzielnego spawania to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich majsterkowiczów – satysfakcja gwarantowana! W skład zestawu do złożenia wchodzi osiem elementów nogi, wyciętych za pomocą lasera CNC do profili metalowych.
  • Wybierz kolor nogi. Części składowe nogi noga przychodzą bez żadnej powłoki, tak więc po zespawaniu możesz pomalować ją techniką natryskową lub proszkową na dowolny kolor. Oczywiście, zespawaną nogę możesz pozostawić w surowej formie, bez malowania. To doskonałe rozwiązanie do wnętrz w stylu industrial.
  • Solidna podstawa. Wygląd jest ważny, ale równie istotna jest praktyczna strona stołu. Dlatego też podstawa przeznaczona do blatów drewnianych lub z płyty posiadają porządne mocowanie. Co więcej, ten model wykonaliśmy z wytrzymałego profilu stalowego 80×80 mm. Dlatego też możesz być pewien, że stół na takiej nodze będzie stabilny.
  • Stawiamy na jakość. Stal, z której korzystamy w naszym zakładzie pochodzi z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Podstawa Pająk do samodzielnego spawania jest dostępna we wszystkich rozmiarach: od S aż do XXL. Dlatego też z pewnością odnajdziesz model idealnie dopasowany do Twojego blatu. Wybór nogi do samodzielnego spawania jest opcją tańszą niż zakup złożonego modelu. Jeżeli jednak wolisz otrzymać produkt gotowy, koniecznie sprawdź serię Pająk Standard!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 200
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 70
Materiał stal
Kolor / wykończenie brak
Wymiary profilu (mm) 100×100
Minimalna szerokość blatu (cm) 100
Maksymalna szerokość blatu (cm) 150
Minimalna długość blatu (cm) 280
Maksymalna długość blatu (cm) 340
Maksymalne obciążenie (kg) 200
Rozmiar XXL
Przeznaczenie blat drewniany / z płyty
Wersja standard
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska