Noga do stołu Pająk Szeroki do samodzielnego spawania S

479 

Rozmiar: S
Wysokość (cm): 72
Wersja: szeroki
Przeznaczenie: blat drewniany / z płyty

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/SZ/80/H72/S Kategoria: EAN: 5907717517751

Noga do stołu Pająk Szeroki do samodzielnego spawania S

Twój blat jest nieco szerszy niż standardowy? W takim razie noga do stołu Pająk Szeroki do samodzielnego spawania S to świetny wybór! Dzięki szerszemu rozstawieniu profili na podstawie możesz umieścić blat aż do 150 cm szerokości. Rozmiar S świetnie pasuje pod blat drewniany lub z płyty o wymiarach 106-150 cm średnicy (lub szerokości oraz długości). Istotną cecha tej podstawy stołowej jest to, iż możesz złożyć ją samodzielnie!

  • Podstawa do własnoręcznego montażu. Ten model podstawy stołowej składa się z ośmiu pojedynczych elementów do samodzielnego spawania. Każdy z nich został wykonany z profilu stalowego o wymiarach 80×80 mm. Co istotne, tego typu podstawę możesz pomalować na dowolny kolor lub też pozostawić nogę niepomalowaną.
  • Ciekawa forma podstawy. Nietypowy kształt sprawia, że obok takiej nogi stołowej nikt nie może przejść obojętnie! Co więcej, dzięki temu, że elementy składowe podstawy zostały rozstawione nieco szerzej, noga sprawia wrażenie bardzo solidnego oparcia. I jest to wrażenie słuszne!
  • Szereg możliwych zastosowań. Dzięki temu, że podstawa pasuje pod zróżnicowane wymiary blatu, możesz wykorzystać ją na wiele sposobów: zarówno pod nieduży stół kuchenny jak i pod blat w jadalni. Wspaniale dopełni aranżację mieszkania w stylu industrial, szczególnie gdy pozostawisz surową, nie malowaną blachę. Solidna konstrukcja nogi świetnie odnajduje się w dużych i przestronnych pomieszczeniach.
  • Najlepsza jakość. Stal, z której wykonujemy podstawy pochodzi z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Noga do stołu Pająk Szeroki do własnoręcznego spawania jest dostępna zarówno pod blaty drewniane, jak i pod blaty szklane oraz kamienne. Możesz także sprawdzić nogi Pająk z innych serii: Standard, Heavy, Slim lub Wąski.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 80
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 80
Materiał stal
Powłoka brak (surowa blacha)
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 106
Maksymalna szerokość blatu (cm) 150
Minimalna długość blatu (cm) 106
Maksymalna długość blatu (cm) 150
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar S
Przeznaczenie blat drewniany / z płyty
Wersja szeroki
Waga opakowania (kg) 21 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska