Nóżka meblowa Henry 15 cm

72 

Wysokość (cm): 15
Materiał: stal
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 113 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NOG013/15 Kategoria:

Nóżka meblowa Henry 15 cm

Klasyczna nóżka meblowa Henry o wysokości 15 cm to doskonały sposób na to, aby wnieść nieco stylu retro do aranżacji wnętrza. Ten ozdobny model będzie wyglądał szczególnie dobrze w pomieszczeniach o wystroju bardziej tradycyjnym lub vintage.

  • Wiele możliwości. Nóżki w tym rozmiarze sprawdzą się zarówno przy meblach drewnianych lub z płyty, jak i tych z obiciem. Możesz zamontować je do regału, kredensu lub szafek kuchennych, ale również do sofy, kanapy, czy fotela. Bez względu na typ mebla, nóżki zawsze będą prezentować się elegancko i z klasą.
  • Przydatny element. Metalowe nóżki to prosty sposób na to, aby unieść nad podłogę meble, które zazwyczaj zasłaniają jej sporą część ( jak na przykład kanapy czy fotele). To dobre rozwiązania dla domów, gdzie znajduje się instalacja ogrzewania podłogowego oraz korzysta się z automatycznego odkurzacza. Oczywiście, to duże ułatwienie także dla osób, które używają tradycyjnego odkurzacza.
  • Odcień idealny. Nóżkę meblową Henry możesz wybrać w jednym z pięciu dostępnych kolorów: czarnym, białym, złotym, srebrnym lub miedzianym. Pozwala to dopasować ich wygląd zarówno do wyglądu mebla, jak i do stylu pomieszczenia, w którym się znajdą. W klasycznie urządzonych wnętrzach świetnie zaprezentują się czarne nóżki, zaś złote świetnie podkreślą klimat glamour. Wszystkie nogi malujemy farbami proszkowymi.
  • Najwyższa jakość wykonania. Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut. Materiały, z których korzystamy, wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym. Ponadto, zostały dokładnie przetestowane. Co więcej, wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Ozdobna nóżka meblowa Henry jest dostępna w sześciu wysokościach: 15 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 72 cm oraz 90 cm. Dzięki temu możesz umieścić takie same nogi i nóżki przy różnych meblach, zachowując spójność aranżowanego wnętrza.

Jeżeli poszukujesz nóżek do mebli o podobnym designie, koniecznie sprawdź serię Mary!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją

Szerokość (cm) 6
Wysokość (cm) 15
Głębokość (cm) 6
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Styl retro
Waga opakowania (kg) 1 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska