Organizer na listy metalowy I 15 cm

61,20 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany
Wyczyść
sold

Sprzedanych: 15 szt.

savings

Kupujesz wprost od polskiego producenta

returns

30 dni na zwrot

SKU: ORG001/15 Kategoria:

Product details

Stylowy organizer na listy, wykonany z blachy 1 mm, utrzyma Twoje listy i papiery w porządku. Ze względu na niewielkie gabaryty możesz go trzymać na biurku, blacie kuchennym bądź półce. Oprócz praktyczności, stojak będzie również ozdobą dla Twojego wnętrza.

Wyrób jest w 100% wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

W uwagach do sprzedającego prosimy o zaznaczenie wybranego koloru.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm)

15

Wysokość (cm)

8

Głębokość (cm)

4

Materiał

stal

Powłoka

farba proszkowa

Kolor / wykończenie

czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany

Grubość blachy (mm)

1

Rodzaj

stojący

Gwarancja

24 miesiące

Miejsce produkcji

Polska