Organizer ścienny metalowy Basic

193 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 16 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: ORG004/62 Kategoria:

Organizer ścienny metalowy Basic

Uwielbiasz, kiedy w Twoim otoczeniu wszystko jest idealnie poukładane i zorganizowane? Cenisz sobie rozwiązania, które łączą w sobie kilka różnych możliwości? Dokładnie taki jest nasz organizer ścienny metalowy Basic! Ten model mierzy 33 centymetry wysokości oraz 62 centymetry długości. Organizer metalowy na ścianę doskonale sprawdzi się zarówno w domowym przedpokoju lub gabinecie, jak i w biurze lub na recepcji. To model nie tylko praktyczny, ale także ergonomiczny: zawieszony na ścianie, nie zastawia Twojego biurka lub szafki.

  • Wielofunkcyjny produkt. Ten rodzaj organizera ściennego jest dla Ciebie idealny, jeżeli uwielbiasz utrzymywać ład i porządek wśród swoich rzeczy. Oferowany organizer posiada dwie kieszenie na listy, a także półkę, idealną na dokumenty lub przesyłki w formie A4. Ponadto, na dole organizera znajduje się 8 haczyków, idealnych na klucze, kluczyki, breloczki lub smycze.
  • Bezpieczne przechowywanie poczty. Ścienny organizer na listy jest doskonałym wyborem, jeżeli chcesz mieć pewność, iż Twoja korespondencja będzie bezpieczna. Stojak na biurko zawsze może się przewrócić, a listy rozsypać po pomieszczeniu. To także bardzo dobra opcja dla osób, które mają małe dzieci. Umieszczenie ważnej korespondencji lub dokumentów wysoko chroni ją przed przypadkowymi rysunkami!
  • Oszczędność miejsca. Zawieszenie praktycznego organizera na ścianie z pewnością pomoże Ci funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń. Jeżeli swoją korespondencję, a także dokumenty i klucze umieścisz na wygodnym organizerze, zwolnisz mnóstwo miejsca, które będzie mogło służyć do przechowywania innych rzeczy.
  • Korespondencja w jednym miejscu. Masz tendencję do gubienia ważnych listów i dokumentów? Poręczny organizer może Ci pomóc! Jeżeli wszystkie przychodzące pisma będziesz umieszczać na nim, ciężko będzie je przegapić. Ponadto, dwie półki na listy pozwolą Ci segregować korespondencję według własnego klucza, np. na przeczytane lub nieprzeczytane lub na listy prywatne i korespondencję służbową.

Organizer ścienny metalowy Basic został wykonany z blachy stalowej o grubości 2 mm. Jest dostępny w pięciu kolorach: czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym.

Wolisz model stojący? Koniecznie sprawdź stojak na listy Pat! To minimalistyczny organizer, idealny do postawienia na biurku lub szafce.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 62
Wysokość (cm) 33
Głębokość (cm) 2.5
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Rodzaj ścienny
Ilość haczyków 8
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska