Ozdoba metalowa do ogrodu Żabka

56 

Sprzedanych: 13 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: DEG09/20/CZA Kategoria: EAN: 5905972836624

Ozdoba do ogrodu jest wykonana ze stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 2 mm. Może być umieszczona w doniczce lub stanowić ozdobę Twojego ogrodu.

Wyrób jest w 100% wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia pokryta jest farbą proszkową w kolorze czarnym lub białym. Istnieje możliwość pozostawienia ozdoby bez pomalowania, w formie surowej blachy, która z czasem pokryje się rdzą i naturalną patyną.

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

W uwagach do sprzedającego prosimy o zaznaczenie wybranego koloru lub pozostawienie surowego materiału .

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm) 6.5
Wysokość (cm) 20
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Motyw zwierzęcy
Sposób montażu wbijany w ziemię
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska