Ozdoba metalowa na halloween Nietoperz

29 

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: DEG006/18/CZA Kategoria: EAN: 5905972836655

Ozdoba na Halloween jest wykonana ze stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 2 mm. Może być zawieszona za pomocą żyłki lub przyklejona taśmą dwustronną. Do zakupu dołączane są kawałki taśmy dwustronnej.

Wyrób jest w 100% wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

W uwagach do sprzedającego prosimy o zaznaczenie wybranego koloru (w tym wypadku sugerujemy czarny 🙂 ).

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm) 17.5
Wysokość (cm) 10
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Motyw zwierzęcy
Sposób montażu zawieszany na ścianie
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska