Palenisko ogrodowe Concava L

1 751 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 87,55 zł. Ostatni kupon
Rozmiar: L

Sprzedanych: 7 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL011/100x100x45/CZA Kategoria: EAN: 5907717526814

Palenisko ogrodowe Concava L

Przyjemny ogień płonący w ogrodzie może stanowić wspaniałe źródło światła i ciepła podczas długich, letnich wieczorów spędzanych na zewnątrz. Aby kontakt z ogniem przebiegał bezpiecznie, warto rozpalać go w specjalnie przystosowanym do tego miejscu. Taką przestrzeń w Twoim ogrodzie lub na tarasie może zapewnić Ci palenisko ogrodowe Concava L! Ten model mierzy 100 cm szerokości oraz długości, zaś jego wysokość wynosi 45 cm. Palenisko wykonujemy z profili i blachy stalowej, a następnie całość malujemy farbą proszkową na kolor czarny.

  • Wygodne miejsce na drewno. Lubisz mieć wszystko pod ręką? W takim razie palenisko ogrodowe Concava to doskonały wybór! Ten model posiada praktyczne miejsce na opał. Dzięki temu zapasowe polana zawsze będą pod ręką. Będziesz mógł wygodnie się rozsiąść i w razie potrzeby podrzucać do ognia bez konieczności chodzenia po suche drewno.
  • Bezpieczny kontakt z ogniem. Wybór paleniska zapewnia nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo. Po pierwsze, ze względu na budowę misy, popiół i żar powstające w trakcie spalania węgielki pozostają wewnątrz paleniska. Po drugie, dzieci mają utrudniony dostęp do ognia, który płonie w palenisku na nóżkach o wysokości 45 cm, a do tego z misą o ograniczonym przez blat dostępie.
  • Ochrona trawy przed zniszczeniem. Przed zorganizowaniem ogniska powstrzymuje Cię myśl o wypalonych kręgach na trawniku? Wygodne palenisko ogrodowe Concava to prosty sposób na to, aby uniknąć tego problemu! Dzięki jego konstrukcji, wyposażonej w cztery nogi i blat, misa z ogniem jest oddalona od podłoża. W ten sposób trawa nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem.
  • Alternatywa dla grilla. Uważasz, że tradycyjne ognisko na w sobie więcej uroku niż grill? Uwielbiasz wygrzewać się przy ogniu i piec kiełbaski na patyku? W takim razie palenisko ogrodowe Concava to idealny produkt dla Ciebie! Dzięki niemu bez najmniejszego problemu w swoim ogrodzie zorganizujesz ognisko z prawdziwego zdarzenia, przy okazji nie niszcząc trawnika.

Ten model paleniska ogrodowego jest dostępny w trzech rozmiarach: S, M oraz L.

Szukasz bardziej spektakularnego modelu? w takim razie musisz zobaczyć palenisko ogrodowe Torino z oryginalną podstawą ze stali nierdzewnej!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 100
Wysokość (cm) 45
Głębokość (cm) 100
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Rozmiar L
Kształt kwadratowy
Waga opakowania (kg) 29 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał tak