Palenisko ogrodowe Homel

2 089 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 104,45 zł. Ostatni kupon

Sprzedanych: 5 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL020/CZA Kategoria: EAN: 5907717526616

Palenisko ogrodowe Homel

Szukasz elementów wyposażenia ogrodu lub tarasu, które są praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne? Doskonale trafiłeś! Wyjątkowe palenisko ogrodowe Homel będzie nie tylko wspaniałą ozdobą aranżacji, ale również źródłem ciepła i światła. Ten model mierzy 170 cm wysokości. Średnica komina wynosi 40 cm, natomiast podstawa mierzy 60 cm średnicy. Otwór paleniska mierzy 50 cm wysokości, zaś jego dno jest odsunięte od podłoża na 40 cm.

  • Niepowtarzalna forma. Dekoracyjne palenisko ogrodowe Homel posiada wyjątkowy i niepowtarzalny kształt, który przypomina kominek wolnostojący. To bardzo dekoracyjny model, który zapewni Ci niepowtarzalny klimat i wyjątkową atmosferę. Ponadto, palenisko Homel posiada piękne, ażurowe zdobienie, które dodaje mu uroku. To wyjątkowy model, którego nie spotkasz nigdzie indziej!
  • Idealne palenisko na taras. Model Homel doskonale sprawdzi się jako główny punkt aranżacji tarasu. Wokół paleniska ogrodowego możesz ustawić meble ogrodowe, tak, abyś razem z rodziną i przyjaciółmi mógł wygrzewać się w ciele płonącego ognia. Palenisko Homel to doskonały element dekoracyjny, który nie tylko ozdobi Twój taras, ale także doskonale spełni swoją jakże praktyczną funkcję!
  • Palenisko do ogrodu. Oczywiście, palenisko Homel doskonale sprawdzi się również w otwartej przestrzeni ogrodu. Możesz ustawić je bezpośrednio na trawniku lub też w altanie. Ze względu na swoją konstrukcję nie zniszczy trawy, ponieważ misa paleniskowa, kw której płonie ogień, jest odsunięta od podłoża o 40 cm. Taka konstrukcja gwarantuje brak wypaleń w trawie.
  • Bezpieczeństwo i wygoda. Dobrze przemyślana konstrukcja paleniska Homel gwarantuje bezpieczny kontakt z ogniem. Ze względu na jego budowę, popiół i resztki opału nie wypadają poza palenisko, ale pozostają wewnątrz. Ponadto, nie istnieje ryzyko, iż poduch wiatru rozwieje żar ew niekontrolowany sposób. Natomiast dym może wydostawać się z paleniska poprzez wysoki komin.

Całość paleniska Homel wykonujemy ze skali, którą następnie malujemy farbą proszkową na kolor czarny.

Design paleniska Homel jest w Twoim stylu? Możesz sprawdzić również nasze lampy ogrodowe, utrzymane w podobnej stylistyce. Zestawione razem z paleniskiem, stworzą piękną aranżację tarasu lub ogrodu!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 170
Średnica / szerokość (cm) 60
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 40 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał brak
Średnica paleniska (cm) 40