Palenisko ogrodowe Tassa

3 620 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 181,00 zł. Ostatni kupon

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 811 

Sprzedanych: 10 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL031/110 Kategoria: EAN: 5907717526937

Palenisko ogrodowe Tassa

Dekoracje ogrodowe nie muszą być nudne! Co więcej, mogą być również bardzo praktyczne, a nasze palenisko ogrodowe Tassa jest tego świetnym przykładem. Ten model nie tylko przyozdobi Twój ogród, ale także zostanie źródłem ciepła i światła. Wyjątkowe palenisko ogrodowe Tassa wykonujemy z pięknej stali corten. Materiał ten wyróżnia się podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne oraz oryginalną, rdzawą barwą.

  • Niepowtarzalna dekoracja ogrodu. Jeśli szukasz interesujących elementów dekoracyjnych do swojego ogrodu, palenisko Tassa to doskonały wybór! Ten wyjątkowy model może zostać wręcz najważniejszym elementem dekoracyjnym Twojej działki, wokół którego skupi się cała aranżacja ogrodu. Tassa sama w sobie stanowi ozdobę, a z rozpalonym ogniem zaprezentuje się wręcz zachwycająco!
  • Możliwość postawienia na tarasie. Nasze palenisko ogrodowe doskonale nadaje się nie tylko do ogrodu, ale również na taras! Ten model możesz bez obaw postawić na utwardzonym podłożu. Ze względu na konstrukcję paleniska, misa z ogniem nie ma kontaktu z podłożem, a więc nie zniszczy płytek lub chodnika. Bez wątpienia palenisko zostanie centralnym punktem Twojego tarasu!
  • Palenisko z funkcją grilla. Oryginalny model Tassa posiada dodatkową blachę, wykonaną ze stali nierdzewnej. Jest ona przeznaczona do grillowania. Dzięki temu możesz przygotowywać pyszne jedzenie, takie jak kiełbaski, warzywa czy grzanki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż jeden produkt pełni funkcję dwóch. Możesz cieszyć się kontaktem z ogniem, a jednocześnie przygotujesz pyszny posiłek!
  • Praktyczne i bezpieczne. Nasze palenisko ogrodowe Tassa zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zapewniało bezpieczny kontakt z płonącym ogniem. Kształt misy sprawia, że żar i popiół opadają na dno, a nie rozprzestrzenia się wokół. Ponadto, palenisko posiada podwyższone brzegi, a misa znajduje się na wysokości, co utrudnia dzieciom dostęp do płomienia.

Całkowita wysokość paleniska wynosi 65 cm. W najszerszym miejscu średnica tego modelu wynosi 110 cm, zaś w górnej części 95,7 cm. Średnica paleniska wraz z blachą do grillowania to 85 cm, a samej misy paleniskowej – 70 cm. Po nałożeniu blach grillowej na misę pozostaje otwór o średnicy 50 cm.

Szukasz wyjątkowego modelu z cortenu? Sprawdź palenisko Beryst!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 65
Średnica / szerokość (cm) 110
Materiał stal nierdzewna, stal corten
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 106 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Miejsce na opał brak
Funkcja grilla tak