Palenisko ogrodowe Travesa Gold

1 429 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt taniej o 71,45 zł. Ostatni kupon
Podstawa: złota

Sprzedanych: 5 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL014/ZLO Kategoria: EAN: 5907717526807

Palenisko ogrodowe Travesa Gold

Szukasz wyjątkowego dodatku do swojego ogrodu? Trafiłeś idealnie! Palenisko ogrodowe Travesa Gold to piękny i dekoracyjny model, który zwraca na siebie uwagę! Posiada dekoracyjną, złotą podstawę która nadaje całości wyjątkowego charakteru. Palenisko Travesa Gold mierzy 60 cm wysokości. Średnica paleniska wynosi 58 cm. Całość wykonujemy z solidnej i dobrze przetestowanej stali, a następnie malujemy farbą proszkową na kolor czarny oraz złoty.

  • Wyjątkowa atmosfera w ogrodzie. Ciepłe płomienie, płonące w czasie długiego i ciepłego wieczoru stwarzają wyjątkowy klimat w ogrodzie. Chcesz uzyskać ten efekt także u siebie? W takim razie postaw na palenisko ogrodowe! Model Travesa Gold posiada specjalnie przystosowaną do rozpalenia ognia misę. Takie palenisko z pewnością zostanie wspaniałym źródłem ciepła i światła.
  • Palenisko do ogrodu i na taras. Ten model paleniska doskonale nadaje się do użytku nie tylko w ogrodzie czy na trawniku, ale również na tarasie! Ze względu na swoją konstrukcję, palenisko Travesa Gold nie ma kontaktu z podłożem, a więc nie uszkodzi tarasowej podłogi. Ponadto, może stanowić wspaniały element dekoracyjny, zwłaszcza w zestawieniu z ciekawymi meblami ogrodowymi.
  • Wygodna zmiana miejsca. Nie zdecydowałeś się na stałe palenisko, bo nie odpowiada ci perspektywa każdego ogniska w tym samym miejscu? W takim razie mobilne palenisko Travesa Gold to doskonały wybór! Bez problemu przestawisz je w dowolne miejsce w ogrodzie lub na działce. Ponadto, tego typu misę możesz ustawić na różnego typu powierzchni: chodniku, płytkach, trawie czy kamieniach.
  • Bezpieczny kontakt z ogniem. Wybór paleniska to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo. Po pierwsze, ze względu na budowę misy, popiół i żar powstające w trakcie spalania drewna pozostają wewnątrz paleniska. Po drugie, dzieci mają utrudniony dostęp do ognia, który płonie w misie na nóżkach o wysokości 60 cm.

Nowoczesne palenisko ogrodowe Travesa jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: z podstawą czarną, srebrną lub złotą.

Potrzebujesz paleniska o większej średnicy, a jednocześnie zależy ci na nowoczesnym designie? Zdecyduj się na model Mantara o minimalistycznym charakterze!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 60
Średnica / szerokość (cm) 58
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, złoty
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 20 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał brak
Podstawa złota