Podstawa do stołu Pająk Wąski do samodzielnego spawania M

471 

Rozmiar: M
Wysokość (cm): 72
Wersja: wąski
Przeznaczenie: blat drewniany / z płyty

Sprzedanych: 38 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/W/80/H72/M Kategoria: Tag: EAN: 5907717590433

Podstawa do stołu Pająk Wąski do samodzielnego spawania M

Industrialna podstawa do stołu Pająk Wąski do samodzielnego spawania M to produkt idealny dla każdego miłośnika majsterkowania. Co więcej, jest to produkt, który z łatwością wniesie nowoczesny design do każdego wnętrza! Cechą wyróżniającą podstawy z serii Pająk Wąski jest mniejszy rozstaw poszczególnych nóg w stosunku do wersji Standard. Dlatego też noga doskonale sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, gdzie zaoszczędzone nawet 10 cm przestrzeni jest na wagę złota. Jakie inne zalety posiada Pająk Wąski?

  • Wyjątkowa forma. Nogę stołową Pająk Wąski cechuje regularna, symetryczna konstrukcja oraz oryginalny wygląd.Ten model pasuje idealnie pod blat drewniany lub z płyty o wymiarach od 90 cm do 130 cm szerokości oraz od 150 cm do 220 cm długości. Z pewnością wniesie powiew nowoczesnego designu do każdego wnętrza, w jakim się znajdzie!
  • Samodzielne spawanie podstawy. Ten model nogi stołowej został zaprojektowany w taki sposób, by nadawał się do samodzielnego spawania. Dlatego też otrzymasz osiem osobnych części, wyciętych precyzyjną techniką laserową przy zastosowaniu specjalistycznych narzędzi. Satysfakcja po kończeniu montażu gwarantowana!
  • Dowolne wykończenie powierzchni. Części składowe nogi przychodzą bez żadnej powłoki, tak więc po zespawaniu możesz pomalować ją techniką natryskową lub proszkową na dowolny kolor dopasowany do Twojego wnętrza. Oczywiście, zespawaną nogę możesz pozostawić w surowej formie, bez malowania. To doskonałe rozwiązanie do wnętrz w stylu loft oraz industrial.
  • Najwyższa jakość materiałów. Stal, z której wykonujemy podstawy pochodzi z polskich hut o sprawdzonej renomie, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Nogi z serii Pająk Wąski, przeznaczone do samodzielnego montażu, są dostępne w czterech rozmiarach. Możesz także zamówić nogę Pająk Wąski M w gotowej wersji.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 120
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 60
Materiał stal
Powłoka brak (surowa blacha)
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 90
Maksymalna szerokość blatu (cm) 120
Maksymalna długość blatu (cm) 220
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar M
Przeznaczenie blat drewniany / z płyty
Wersja wąski
Waga opakowania (kg) 28 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska