Podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania M

765 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: M
Wysokość (cm): 72
Wersja: standard
Przeznaczenie: blat szklany / kamienny

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/BS/80/H72/M Kategoria: EAN: 5907717590464

Podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania M

Wyjątkowa podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania M składa się z elementów wykonanych z profilu stalowego 80×80 mm. Gwarantuje nie tylko nowoczesny design, ale także solidne oparcie dla blatu i wszystkiego, co się na nim znajdzie. Ten model został zaprojektowany pod blat szklany lub kamienny o wymiarach od 80 cm do 110 cm szerokości oraz od 130 cm do 160 cm długości.  Co jeszcze wyróżnia naszą metalową nogę do stołu?

  • Do samodzielnego złożenia. Uwielbiasz majsterkować i ogromną satysfakcję daje Ci własnoręczne tworzenie rzeczy? W takim razie model podstawy stołowej, który samodzielnie złożysz w swoim garażu lub warsztacie, to idealny wybór! Nie tylko stworzysz produkt, który znajdzie zastosowanie w domu, ale również spędzisz czas w sposób, w który lubisz.
  • Nowoczesne wzornictwo. Blat szklany to doskonały sposób na wyeksponowanie podstawy stołu. Dlatego też warto wybrać model o pięknej i nietuzinkowej formie. Ciekawa podstawa stołowa może stać się głównym elementem dekoracyjnym Twojego salonu lub jadalni!
  • Uniwersalne zastosowanie. Noga w rozmiarze M doskonale pasuje pod blaty prostokątne o zróżnicowanych wartościach długości i szerokości. Dzięki temu możesz zdecydować się na taki rozmiar blatu, jaki najbardziej Ci odpowiada! Co więcej, to świetne rozwiązanie nie tylko do domu, ale również do restauracji lub kawiarni.
  • Stal najwyższej jakości. Materiały, z której wykonujemy produkt pozyskujemy z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Do zamówionych części, wchodzących w skład podstawy pod blat szklany Pająk w rozmiarze M, dołączymy specjalne krążki mocujące do blatu szklanego lub kamiennego, wykonane ze stali nierdzewnej. Wysokość elementów montażowych wynosi 1 cm.

Podstawa do stołu Pająk jest dostępna również w wersji już złożonej. Nogi z tej rodziny wchodzą w skład serii Pająk Standard.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 120
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 70
Materiał stal
Powłoka brak (surowa blacha)
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 80
Maksymalna szerokość blatu (cm) 110
Minimalna długość blatu (cm) 130
Maksymalna długość blatu (cm) 160
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar M
Przeznaczenie blat szklany / kamienny
Wersja standard
Waga opakowania (kg) 25 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska