Podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania XL

927 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: XL
Wysokość (cm): 72
Wersja: standard
Przeznaczenie: blat szklany / kamienny

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/ZTS/BS/80/H72/XL Kategoria: Tag: EAN: 5907717525251

Podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania XL

Wyjątkowa noga metalowa to podstawa niepowtarzalnego i nowoczesnego stołu! Nowoczesna podstawa pod blat szklany Pająk do samodzielnego spawania w rozmiarze XL składa się z profili stalowych 80×80 mm. Zapewnia nie tylko designerski wystrój, ale także porządne oparcie dla blatu i wszystkiego, co się na nim znajdzie. Podstawę cechuje nie tylko ciekawy wygląd, ale także staranne wykonanie. Co jeszcze wyróżnia naszą metalową nogę do stołu?

  • Samodzielny montaż podstawy. Noga do samodzielnego spawania to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich majsterkowiczów – satysfakcja z ukończonego projektu gwarantowana! Co istotne, nie tylko zachwyci Cie efekt końcowy, ale również spędzisz czas w sposób, w jaki lubisz. W skład zestawu do złożenia wchodzi osiem elementów nogi, wyciętych za pomocą lasera CNC do profili metalowych.
  • Wszechstronne zastosowanie. Ten model, wykonany ze stali, został zaprojektowany pod blat szklany lub kamienny o wymiarach od 90 cm do 120 cm szerokości oraz od 220 cm do 290 cm długości. Dzięki temu możesz zdecydować się na taki rozmiar  jaki najbardziej Ci odpowiada! Co więcej, to świetne rozwiązanie nie tylko do domu, ale również do restauracji lub kawiarni.
  • Dowolny kolor wykończenia. Dzięki temu, że tę podstawę stołową składasz samodzielnie, możesz zadecydować również o jej kolorze. Oczywiście, nie musisz konieczne malować podstawy, lecz pozostawić ją w stanie surowym. Taka noga stołowa, wykonana z surowej blachy stalowej, to wręcz kwintesencja stylu industrialnego!
  • Materiały najwyższej jakości. Stal, z której wykonujemy produkt pozyskujemy z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili metalowych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Noga Pająk XL posiada specjalne krążki mocujące do blatu szklanego lub kamiennego, wykonane ze stali nierdzewnej. Wysokość elementów montażowych wynosi 1 cm.

Podstawa do stołu Pająk Standard jest dostępna w pięciu rozmiarach. Oferujemy także tę nogę stołową również w wersji już zmontowanej.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 180
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 70
Materiał stal
Powłoka brak (surowa blacha)
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 90
Maksymalna szerokość blatu (cm) 120
Minimalna długość blatu (cm) 220
Maksymalna długość blatu (cm) 290
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar XL
Przeznaczenie blat szklany / kamienny
Wersja standard
Waga opakowania (kg) 37 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska