Podstawa ze stali nierdzewnej do blatu szklanego Mediolan Chrom XL

4 140 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: XL
Wysokość (cm): 72
Wersja: standard
Przeznaczenie: blat szklany / kamienny
Materiał: stal nierdzewna
  • stal
  • stal nierdzewna

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/BS/NP/108/70X180/H72 Kategoria: EAN: 5907717535137

Podstawa ze stali nierdzewnej do blatu szklanego Mediolan Chrom XL

Wyjątkowa podstawa ze stali nierdzewnej do blatu szklanego Mediolan Chrom XL to produkt jedyny i niepowtarzalny. Jej niespotykany kształt zaskakuje swoją nowoczesną formą, zaś chromowane wykończenie zachwyca.
Ten model w rozmiarze XL został zaprojektowany pod blat szklany lub kamienny, którego optymalne wymiary wynoszą od 90 cm do 120 cm szerokości i od 220 cm do 290 cm długości. Co wyróżnia tę piękną nogę stołową?

  • Oryginalny projekt. Noga do stołu Mediolan została wykonana ze stali nierdzewnej o efekcie chrom. Dzięki temu podstawa sprawia niesamowite, futurystyczne wrażenie oraz wnosi do pomieszczenia posmak luksusu. Co więcej, dzięki chromowanej powłoce podstawa wspaniale odbija promienie światła. Z pewnością zwraca na siebie uwagę!
  • Piękno i funkcjonalność. Połączenie nietypowego kształtu nogi z polerowaną stalą stanowi wspaniały przykład współczesnej sztuki użytkowej. Podstawa, przypominające wręcz futurystyczną rzeźbę, pełni w końcu bardzo konkretną, praktyczną rolę! Jej maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, tak więc z pewnością utrzyma solidny blat i wszystko co się na nim znajdzie.
  • Szerokie zastosowanie. Widowiskowa noga ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie nie tylko do prywatnych domów lub apartamentów, ale także do nowoczesnych biur i luksusowych hoteli czy eleganckich restauracji. Co więcej, blat szklany to doskonały sposób na wyeksponowanie podstawy stołu. Dlatego też warto wybrać model o pięknej i nietuzinkowej formie.
  • Dbamy o jakość. Do produkcji nogi Mediolan Chrom XL wykorzystaliśmy profil nierdzewny 80×80 mm. Stal nierdzewna, z której korzystamy w naszym zakładzie, pochodzi z renomowanych polskich hut. Co więcej, przy produkcji profili korzystamy z precyzyjnego lasera CNC. Dzięki temu osiągamy najwyższą jakość oraz precyzję wykonania.

Noga do stołu Mediolan Chrom XL posiada specjalne krążki mocujące do blatu szklanego lub kamiennego. Wysokość elementów montażowych wynosi 1 cm.

Oferowana noga z profilu nierdzewnego posiada także swój odpowiednik wykonany ze zwykłej stali. Co więcej, ten model dostępny jest aż w czterech rozmiarach: S, M, L oraz XL.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i odejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 180
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 70
Materiał stal nierdzewna
Powłoka brak (surowa blacha)
Kolor / wykończenie efekt chrom
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 90
Maksymalna szerokość blatu (cm) 120
Minimalna długość blatu (cm) 220
Maksymalna długość blatu (cm) 290
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Rozmiar XL
Przeznaczenie blat szklany / kamienny
Waga opakowania (kg) 35 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska