Podstawa ze stali nierdzewnej do stolika Toro S

1 399 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: S
Materiał: stal nierdzewna
  • stal
  • stal nierdzewna
Przeznaczenie: blat szklany
  • blat drewniany
  • blat szklany
Wysokość (cm): 50

Sprzedanych: 18 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/NP/141/35x35x50 Kategoria: Tagi: , EAN: 5905972883055

Podstawa ze stali nierdzewnej do stolika Toro S

Chcesz, aby twój stolik kawowy lub ława salonowa zachwycała swoim nietuzinkowym wyglądem? W takim razie koniecznie postaw na wyjątkową podstawę pod blat! Jej ciekawy kształt z pewnością przykuje uwagę każdego. Za doskonały przykład oryginalnej podstawy pod blat posłużyć może noga ze stali Toro S. Ten model został wykonany z rury stalowej fi 25 mm i zaprojektowany pod blat o średnicy 40-50 cm. Istnieje możliwość przykręcanie blatu śrubami od spodu (drewno, płyta itp.) lub przyklejenia do stalowego pierścienia (nieprzezierne szkło, spiek itp.)

Co jeszcze wyróżnia nogę z rodziny Toro?

  • Minimalistyczna forma. Podstawę pod blat Toro cechuje prosty, symetryczny, mocny w wyrazie kształt. Dzięki temu będzie stanowiła piękną dekorację każdego wnętrza, w jakim się znajdzie. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Równie pięknie zaprezentuje się we wnętrzach o charakterze loftowym i eklektycznym.
  • Jakościowe materiałyStal nierdzewna, z której wykonujemy podstawę pochodzi z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do profili nierdzewnych. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.
  • Najwyższa jakość. Podstawa została wykonana z rury stalowej fi 25 mm. Materiały, z których korzystamy w naszym zakładzie, pochodzą z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni ich jakości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 50
Średnica / szerokość (cm) 35
Materiał stal nierdzewna
Powłoka polerowana stal nierdzewna
Minimalna szerokość blatu (cm) 40
Maksymalna szerokość blatu (cm) 50
Minimalna długość blatu (cm) 40
Maksymalna długość blatu (cm) 50
Maksymalne obciążenie (kg) 100
Rozmiar S
Przeznaczenie blat drewniany, blat szklany
Waga opakowania (kg) 15 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska