Półka metalowa łazienkowa 50 cm

130 

Szerokość (cm): 50
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 195 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: POL015/50 Kategoria:

Półka łazienkowa ze stali nierdzewnej 50 cm

Przemyślana aranżacja łazienki to klucz, aby codzienne szykowanie się do wyjścia przebiegało szybko i sprawnie. Z pewnością znacznym usprawnieniem jest posiadanie potrzebnych kosmetyków i innych przyborów toaletowych pod ręką. Najlepiej, jeśli w twojej łazience zawiśnie półka metalowa łazienkowa o długości 50 cm! Możesz na niej ustawić wszystkie potrzebne rzeczy, aby korzystanie z łazienki było jeszcze łatwiejsze!

  • Półka na środki czystości. Ten model półki łazienkowej mierzy 50 cm szerokości, czyli tyle, ile wynosi standardowa szerokość pralek. Dlatego też ta półka idealnie nadaje się do zawieszenia nad pralką. Możesz na niej trzymać kapsułki do prania lub środki czystości służące do sprzątania. W ten sposób zabezpieczysz je przed dostępem dzieci.
  • Porządek wśród akcesoriów. Zazwyczaj w łazience posiadane meble wykorzystujemy do przechowywania dodatkowych ręczników, środków chemicznych lub zapasu papieru. Potrzebujemy jednak dodatkowego miejsca, gdzie możemy trzymać przedmioty, z których korzystamy na co dzień, jak szczoteczka i pasta do zębów, kremy czy kosmetyki. Takim miejscem może być metalowa półka łazienkowa!
  • Praktyczna półka pod lustro. Zasady urządzania łazienki mówią, iż lustro powinno mierzyć co najmniej 50 cm szerokości, aby można było komfortowo z niego korzystać. Zazwyczaj pod lustrem montuje się półkę w podobnym rozmiarze. Jeżeli w swojej łazience posiadasz lustro o takiej średnicy lub szerokości, nasza półka łazienkowa będzie idealna!
  • Wygodny i trwały montaż. Kolejną zaletą naszych półek łazienkowych jest fakt, iż możesz zamontować je na ścianach o różnorodnym rodzaju wykończenia. Bez względu, czy w swojej łazience masz płytki ceramiczne, gres lub farbę hydrofobową – na każdej z tych powierzchni półka na kołkach montażowych się utrzyma! Takiej gwarancji nie dają ci inne rodzaje montażu, takie jak przyssawki lub klej.

Półka łazienkowa meblowa ze stali nierdzewnej 50 cm jest dostępna w kolorze czarnym, białym, złotym srebrnym i miedzianym. Malujemy ją wysokiej jakości farbami proszkowymi, odpornymi na zarysowania.

Oferowana półka łazienkowa jest dostępna aż w ośmiu rozmiarach, od 30 cm do 100 cm! Dlatego z pewnością znajdziesz rozmiar, który idealnie pasuje do Twojej łazienki.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 5
Głębokość (cm) 11
Materiał stal nierdzewna
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1.5
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska