Półka metalowa łazienkowa 30 cm

119 

Szerokość (cm): 30
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 301 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: POL015/30 Kategoria:

Półka łazienkowa ze stali nierdzewnej 30 cm

Odpowiednio dobrane wyposażenie łazienki sprawia, że korzystanie z niej na co dzień jest dużo łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Kluczowym elementem jest dobre rozplanowanie miejsca do przechowywania. tutaj z pomocą przychodzi krótka półka metalowa łazienkowa o długości 30 cm! Ten niewielki model doskonale nadaje się jako pomocniczy uchwyt na najpotrzebniejsze produkty w okolicy wanny, prysznica lub umywalki.

  • Kompaktowy rozmiar. Ta półka łazienkowa charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, dlatego też doskonale pasuje do niewielkich łazienek lub toalet. Mierzy 30 cm wysokości i 11 cm głębokości. Tylna ścianka o wysokości 5 cm zapewnia miejsce do montażu, zaś przednia o wysokości 2 cm zabezpiecza rzeczy przed spadaniem z półki.
  • Półka do toalety. W swoim domu lub mieszkaniu posiadasz osobno łazienkę i toaletę? W takim razie musisz zapewnić odpowiednią ilość miejsca na przybory łazienkowe w obu tych pomieszczeniach! Zazwyczaj toalety bywają niewielkie, tak więc nie zawsze można pozwolić sobie na montaż szafki lub półki w dużym rozmiarze. Krótka półka z pewnością zmieści mydło lub zapas papieru.
  • Trwały montaż. Sposób montażu półki łazienkowej jest niezwykle ważny i należy wybierać taki, który najlepiej sprawdzi się w wilgotnym środowisku łazienki. W końcu zależy nam na tym, by półka z czasem nie odpadła od ściany. Niestety, takiej gwarancji nie daje montaż na przyssawki lub klej. Dlatego też do łazienki najlepiej wybierać półki montowane na kołki rozporowe – takie jak metalowa półka łazienkowa!
  • Najlepsze farby. Farba proszkowa, która pokrywa półkę, tworzy szczelną i nieprzepuszczalną warstwę. Dlatego też nie musisz obawiać się, iż z czasem zacznie rdzewieć lub korodować! Jeżeli powłoka nie zostanie głęboko zarysowana, nie musisz obawiać się, iż z czasem półka łazienkowa straci na jakości. Co więcej, ten typ powłoki nie traci na intensywności koloru!

Półka metalowa łazienkowa ze stali nierdzewnej 30 cm jest dostępna w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym.

Oferowana półka łazienkowa jest dostępna aż w ośmiu rozmiarach, od 30 cm do 100 cm! Dlatego z pewnością znajdziesz rozmiar idealnie dopasowany do Twojej łazienki.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 30
Wysokość (cm) 5
Głębokość (cm) 11
Materiał stal nierdzewna
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1.5
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Waga opakowania (kg) 1 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska