Półka metalowa na świeczki miasto 50 cm

119 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 11 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: POL007/50 Kategoria:

Szerokość: 50 cm

Wysokość: 17 cm

Głębokość: 8 cm

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

Materiał: Stal S355 / 2,0 mm

Półka metalowa “Miasto” ozdobi ścianę Twojego pokoju nadając wnętrzu oryginalny charakter. Najpiękniej prezentuje się z zapalonymi świeczkami, które dają efekt miasta na tle zachodu słońca.

Półka została wycięta techniką laserową, a całość lakierowana jest dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Zapewnia to ochronę przed zarysowaniami.

Do zestawu dołączone są kołki rozporowe oraz zaślepki w kolorze zamówionej półki.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 17
Głębokość (cm) 8
Materiał stal
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Rodzaj ścienny
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska