Stojak metalowy Loft na papier toaletowy i zapas

325 

Uchwyt na zapasowe rolki: tak
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 170 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNP/P/2 Kategoria: Tag:

Stojak metalowy Loft na papier toaletowy i zapas

Szukasz elementów wyposażenia w loftowym stylu? Idealnie trafiłeś! Ten stojak metalowy Loft na papier toaletowy i zapas to idealny produkt, jeżeli urządzasz łazienkę w nowoczesnym klimacie minimalistycznym lub fabrycznym charakterze. Wyższy uchwyt mierzy 70 cm wysokości, zaś niższy – 37 cm. Długość drążka na jedną rolkę wynosi 15,5 cm. Całość opiera się na podstawie, wykonanej z profilu stalowego, w rozmiarze 20×20 cm.

  • Wygodny uchwyt na zapas. Ten model stojaka na papier toaletowy posiada dodatkowy drążek, który idealnie nadaje się do tego, by przechowywać na nim zapas papieru. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie, jeżeli w pobliżu toalety nie znajduje się szafka lub półka, na której możesz trzymać dodatkowe rolki. Jeśli umieścisz zapas pod ręką, nikogo nie spotka przykra sytuacja, jaką jest brak papieru!
  • Łatwy do przestawienia. Tego typu wolnostojący uchwyt możesz ustawić w dowolnym miejscu w łazience. Z pewnością docenią to osoby, które mają toaletę w takim miejscu, gdzie nie da się zamontować klasycznego ściennego uchwytu na papier toaletowy. Ponadto, możesz bez najmniejszego problemu przenieść go w inne miejsce, jeśli dane ustawienie nie sprawdzi się.
  • Oszczędność miejsca w szafkach. Papier toaletowy, przechowywany wewnątrz łazienkowych szafek lub na półkach, zajmuje mnóstwo miejsca. Dlatego też warto umieścić kilka rolek na stojaku, aby zwolnić nieco miejsca w łazienkowych meblach. Zapewni Ci to więcej miejsca na przechowywanie innych akcesoriów łazienkowych, takich jak ręczniki, kosmetyki czy środki czystości.
  • Nie wymaga wiercenia. Ogromną zaletą wolnostojącego stojaka na papier jest to, iż nie wymaga montażu na ścianie. Po pierwsze, uchronisz swoje płytki przed dziurawieniem. Po drugie, w razie potrzeby zawsze możesz po prostu przestawić stojak, nie musząc wiercić kolejnych dziur w ścianie. Ważna zaletą jest również to, iż unikniesz kurzu, który zawsze towarzyszy wierceniu w ścianie!

Stojak metalowy Loft na papier toaletowy i zapas możesz zamówić w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym.

Szukasz akcesoriów łazienkowych do klasycznie urządzonej łazienki? W takim razie sprawdź stojak na papier i zapas z drewniana podstawą!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 20
Wysokość (cm) 70
Głębokość (cm) 20
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Wymiary profilu (mm) 20×20
Waga opakowania (kg) 3 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Uchwyt na zapasowe rolki tak