Stojak na biurko Listownik

67 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 11 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: ORG002/12 Kategorie: , Tag:

Stojak na biurko Listownik

Otrzymujesz wiele listów, ulotek i gazetek promocyjnych, ale nie masz na nie miejsca? Przychodząca korespondencja piętrzy Ci się w stosach na biurku lub zajmuje miejsce w szufladzie? W takim razie stojak na biurko Listownik jest dla Ciebie niezbędny! Z jego pomocą zapanujesz nad listami, a także zwolnisz cenną przestrzeń, która do tej pory zajmowała papierowa korespondencja. Ten model stojaka na listy wyróżnia jego nowoczesny charakter, dlatego też będzie świetnie wyglądać we wnętrzach o loftowym lub skandynawskim wystroju.

  • Porządek wśród listów. Stojak na biurko Listownik mierzy 12 cm szerokości, 9 cm wysokości oraz 5 cm głębokości. Dlatego też nie zajmie za dużo miejsca na Twoim blacie – w przeciwieństwie do listów leżących luzem! Ponadto, listy, schludnie ułożone na metalowym stojaku, nie tylko prezentują się lepiej, ale także zajmują zdecydowanie mniej miejsca
  • Ważne listy w widocznym miejscu. Jeżeli często zdarza Ci się zapominać o otrzymanej korespondencji, postawienie stojaka na listy w dobrze widocznym miejscu może być rozwiązaniem Twojego problemu! Jeśli nieprzeczytane listy umieścisz na praktycznym organizerze, będziesz mieć na widoku korespondencję, która wymaga odpowiedzi. Nie zapomnisz o niej tak szybko!
  • Idealne rozwiązanie do biura. Praktyczny organizer na listy idealnie nadaje się do oficjalnych przestrzeni, takich jak biura, recepcje czy urzędy. W tego typu miejscach papierowa korespondencja pojawia się bardzo często, dlatego też warto zadbać o przedmiot, który pomoże uporządkować przychodzące listy. Jednakże warto postawić na przedmiot nie tylko praktyczny, ale także designerski!
  • Wyprodukowany w Polsce. Designerski stojak na biurko Listownik powstaje w naszym zakładzie z blach pochodzących z najlepszych polskich hut. Całość wycinamy laserowo, co zapewnia najwyższą precyzję wykonania. Organizer jest malowany elektrostatycznie profesjonalnymi farbami proszkowymi, które są odporne na zarysowania, a także nie tracą koloru od słońca.

Nowoczesny stojak na biurko Listownik jest dostępny w pięciu kolorach. Możesz zdecydować się na czarne, białe, złote, srebrne lub miedziane wykończenie powierzchni. Dzięki tej możliwości dostosujesz wygląd organizera do aranżacji wnętrza!

Poszukujesz bardziej wielofunkcyjne produktu? Dokładnie taki jest nasz organizer ścienny Basic, wyposażony w dodatkowe haczyki!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 12
Wysokość (cm) 9
Głębokość (cm) 5
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1
Rodzaj stojący
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska