Stojak na listy Pat

63 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 18 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: ORG006/15 Kategorie: , Tag:

Stojak na listy Pat

Męczy Cię ciągły nieład, który panuje wśród przychodzącej korespondencji? Irytujesz się, gdy nie możesz znaleźć potrzebnego pisma? W takim razie z pewnością przyda Ci się stojak na listy Pat! Ten praktyczny organizer na pocztę mierzy 15 centymetrów szerokości, 10 centymetrów wysokości oraz 5 centymetrów głębokości. Pomoże Ci utrzymać porządek wśród listów i innych papierów!

  • Oszczędność miejsca. Otrzymywane listy, ulotki lub gazetki przechowujesz na blacie lub w szufladzie? Lepiej umieść je na specjalnym stojaku! Dzięki temu zwolnisz przestrzeń, do tej pory zajmowaną przez papierową korespondencję. Co istotne, listy ustawione pionowo na specjalnym organizerze zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż leżące luzem w szufladzie czy na półce.
  • Łatwa organizacja listów. Umieszczenie korespondencji na wygodnym stojaku z pewnością pozytywnie wpłynie nie tylko na porządek w domu lub w mieszkaniu, ale także na tempo odpowiadania na listy! Wyeksponowanie na organizerze tych pism, na które jeszcze nie odpowiedziałeś z pewnością niweluje ryzyko, iż o nich zapomnisz.
  • Do domu i do biura. Minimalistyczny stojak na listy to przedmiot, który świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w biurze, urzędzie lub na recepcji. Są to miejsca, gdzie praktycznie codziennie napływają nowe listy. Dlatego też warto zadbać o to, by przechowywać je w wygodny sposób. Warto jednak wybrać taki stojak, który dodatkowo wyróżnia się ciekawym wzornictwem!
  • Nowoczesny design. Oczywiście, względy praktyczne są niezwykle ważne, ale to, jak dany produkt wygląda jest równie istotne! Jeżeli Twoje wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu o loftowym klimacie, stojak na listy Pat to idealny wybór. Co więcej, możesz zdecydować o jego kolorze! Dostępne barwy to czarny, biały, złoty, srebrny lub miedziany.

Całość stojaka na listy Pat oraz dekoracyjny napis wycięliśmy laserowo z blachy stalowej o grubości 1 milimetra. Gwarantuje to wysoką precyzję wykonania.

Poszukujesz elementów wyposażenia wnętrza, które są nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjne? Musisz zobaczyć nasze gazetniki!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 10
Głębokość (cm) 5
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1
Rodzaj stojący
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska